0

Struny do gitary elektrycznej

Cleartone struny do gitary elektrycznej MONSTER HEAVY 9-52 7-str

Cleartone struny do gitary elektrycznej MONSTER HEAVY 9-52 7-str
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 62,00 PLN
Producent: Cleartone
Model: CLT_9409-7
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Struny Cleartone ze słonecznej Kalifornii to absolutna rewolucja wśród strun o wydłużonej żywotności. W przeciwieństwie do strun powlekanych nie łuszczą się, są nawet do 36% donośniejsze przy 3-5 razy dłuższej żywotności niż zwykłe struny niepowlekane. Opatentowana technologia strun Cleartone była wielokrotnie nagradzana, a korzysta z niej m.in. firma Martin przy produkcji swoich strun. Zresztą struny Cleartone na wybranych modelach swoich gitar montują takie firmy jak: Seagull, Framus, Dean, Washburn czy Epiphone, co niewątpliwie potwierdza klasę tych strun.
 
Strun Cleartone używają Dave Mustain z Megadeth, wirtuoz gitary akustycznej Tommy Emmanuel czy Pete Loeffler z Chevelle. Nie ma się co dziwić. Struny faktycznie brzmią świetnie i zachowują swoją świeżość i brzmienie przez bardzo długi czas.
 
Struny Cleartone z serii Monster Heavy nadają się idealnie do ciężkich brzmień i obniżonych strojów. Charakteryzuje je potężne brzmienie. Ich owijka jest wykonana z niklowanej stali zabezpieczonej opatentowaną powłoką o grubości poniżej 1 mikrona o ogromnej wytrzymałości. Są to struny kategorii premium. Struny są produkowane w USA. Są hermetycznie pakowane, dzięki czemu w chwili zakupu masz gwarancję, że są absolutnie świeże i nie "zleżałe". Zestaw do gitary siedmiostrunowej.
 
Grubości strun: .009 - .011 - .016 - .024 - .032 - .042 - .052
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy