0

Wytwornice Dymu / Dymiarki

EVOLIGHTS H-1000 profesjonalna wytwornica mgły

EVOLIGHTS H-1000 profesjonalna wytwornica mgły
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 1 499,00 PLN
Producent: MUSIC EXPRESS
Model: 5907780141938
Status: DOSTĘPNY
Opis produktu
Evolights H-1000 to profesjonalna, cicha i wydajna wytwornica dymu, wyposażona w mocną, 1000-watową grzałkę. Urządzenie zostało umieszczone w solidnej, czarnej skrzyni typu rack ze zdejmowaną przednią klapą, dzięki czemu jest bezpieczne w czasie transportu oraz podczas pracy na scenie. Dymiarka jest sterowana za pomocą 6-przyciskowego panelu z wyświetlaczem LED, dzięki któremu możemy wybierać różne funkcje pracy urządzenia, np. timer, szybkość obrotów wiatraka, objętość wyrzutu oraz możliwość sterowania poprzez protokół DMX (3- i 5-pinowe złącze).
 
W wytwornicy mgły H-1000 zastosowano nowoczesną technologię produkcji pary, dzięki czemu powstająca w pomieszczeniu mgła jest bardzo czysta, a urządzenie wydajniejsze niż inne konstrukcje dostępne na rynku.
 
Hazer H-1000 sprawi, że efekty świetlne nabiorą nowego wymiaru, a atmosfera na scenie, w klubie lub na imprezach tematycznych będzie niezapomniana. Urządzenia typu hazer nie powodują nagłego wydmuchu dymu, co jest niepożądane podczas niektórych imprez. Jest to jednostajny, lekki, prawie niewidoczny wydmuch. Sama maszyna do wytwarzania dymu jest przy tym bardzo cicha, więc idealnie sprawdza się na prezentacjach i pokazach, ale także w klubach, dyskotekach czy na imprezach weselnych.
 
Do pracy z Evolights H-1000 używaj tylko profesjonalnych płynów na bazie wody.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy