0

Mikrofony Pojemnościowe

AKG Podcaster Essentials - AKG Lyra C44-USB + AKG K371

AKG Podcaster Essentials - AKG Lyra C44-USB + AKG K371
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 1 099,00 PLN
Producent: AKG
Model: 030-03-240
Status: DOSTĘPNY
Opis produktu

AKG PODCASTER ESSENTIALS
Zestaw składa się z uwielbianych na rynku zamkniętych, składanych słuchawek AKG K371 oraz przełomowego, wielokapsułowego mikrofonu USB z interfejsem audio AKG LYRA.

AKG Lyra to mikrofon USB typu plug-and-play do komputerów PC / Mac i do mobilnych urządzeń z iOS i Androidem. Nowoczesne, modernistyczne wzornictwo przyciąga uwagę vintage'owym charakterem, inspiruje i pobudza do twórczego działania przy biurku, w studiu i w plenerze.
AKG Lyra w pakiecie wraz z programem do nagrywania Ableton jest najlepszym mikrofonem dla współczesnych twórców treści multimedialnych. Mikrofon skrywa w sobie zaawansowane komponenty dzięki którym zapewnia jakość Ultra HD, 4K, i przetwarzanie 24-bit / 192 kHz.
Innowacyjna konstrukcja i wbudowany antywibracyjny system minimalizuje niepożądane trzaski i hałas np. przy dotykaniu mikrofonu.
AKG Lyra posiada wbudowane wyjście słuchawkowe, zapewnia brak opóźnień odsłuchu oraz pełną kontrolę głośności, poziomu sygnału z mikrofonu i wyciszenia.

Słuchawki AKG K371 skierowane są do najbardziej wymagających. Ważą jedynie 255 gramów, są wokółuszną, zamkniętą konstrukcją z doskonałą izolacją oraz owalnymi nausznicami z gąbek doskonale dopasowujących się do ucha.
Nowe słuchawki oferują największe w klasie, 50-milimetrowe przetworniki, skuteczność na poziomie 114dB SPL/V przy 1kHz oraz pasmo przenoszenia niespotykane dotąd w podobnych produktach (5 Hz - 40 kHz).

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy