0

Efekty Gitarowe

Danelectro FAB D-1 Distortion efekt gitarowy

Danelectro FAB D-1 Distortion efekt gitarowy
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 107,00 PLN
Producent: Danelectro
Model: DAN D-1
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Efekty są tematem wielu dyskusji na forach gitarowych. Nic w tym dziwnego, ponieważ mają one bardzo duży wpływ na brzmienie, a ich ogromna ilość sprawia, że każdy może znaleźć własne brzmienie. Efekty można ze sobą łączyć, dzięki czemu możemy uzyskać dodatkowe możliwości brzmieniowe, jednak zanim zaczniemy łączyć kostki ze sobą, powinniśmy wybrać swój pierwszy efekt.
Najpopularniejszym efektem jest distortion, czyli tak zwany przester. To właśnie on jest najczęściej wybieranym efektem na początku. Ile powinien kosztować dobry przester? Wszystko zależy od budżetu gitarzysty, ale nie musimy wydawać fortuny na pierwszy efekt.
Bardzo dobrym wyborem jest Danelectro FAB Distortion. Efekty z serii FAB są przeznaczone przede wszystkim dla początkujących gitarzystów, a ten przester jest jednym z najchętniej wybieranych modeli z tej serii. Efekt posiada charakterystyczny pazur, który doskonale sprawdzi się w gatunkach takich jak rock, hardrock czy blues.
Jeżeli szukamy pierwszego przesteru w kostce lub po prostu zależy nam na dobrym efekcie typu distorion, który nie obciąża budżetu, wówczas ten model jest tym czego nam trzeba.
 
Efekt typu distortion przeznaczony do średnio-ciężkich i ciężkich brzmień w bardzo atrakcyjnej cenie.
 
Zasilanie: bateria 9V lub zasilacz 9V
Trzy potencjometry: LEVEL, TONE, DISTORTION
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy