0

Wiolonczela

Palatino VC-150-3/4 Antonius Student Outfit, 3/4 - Wiolonczela

Palatino VC-150-3/4 Antonius Student Outfit, 3/4 - Wiolonczela
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 549,00 PLN
Producent: Palatino
Model: VN-300-3/4
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Staranny wybór surowców - Drewno każdej części wiolonczeli jest dobrze dobrane przez lutnika. Korpus z litego drewna sprawia, że wiolonczela wytwarza dobry rezonans i dźwięk, pochłania hałas i wzmacnia harmonię. Dzięki zastosowaniu materiałów drewnianych dopasowanych do ciała, dążymy do zapewnienia znakomitej wiolonczeli do gry dla każdego.
Dobrze wyglądająca powierzchnia - Górna płyta wiolonczeli jest wykonana z laminatu świerkowego, a płyta boczna i tył wykonana jest z płomienistego klonu. Półręcznie malowany korpus sprawia, że farba wiolonczeli jest gładka, ale nie szorstka, zapewniając dobre zmysłowe wrażenia.
Palatino VC150-3/4 - Zestaw zawiera: wiolonczela 3/4, smyczek z brazylijskiego drewna, włosie końskie mongolskie, pokrowiec nylonowy.
Wyjątkowy prezent dla początkujących - Wiolonczela Palatino to instrument strunowy z dobrze dobranymi częściami, dzięki czemu jest to idealny wybór dla początkujących lub każdego, kto chce grać na wiolonczeli. Łącząc wysokiej jakości drewno - ręcznie rzeźbioną płytą wierzchnią, tylną i szyjką - z nowoczesnymi elementami, takimi jak precyzyjne mikrostroiki, wiolonczeala Palatino jest idealnym wyborem dla muzyka, który przenosi grę na wyższy poziom.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy