0

Wzmacniacze / Comba Gitarowe

SUPRO BLUES KING 1x12 TUBE AMPLIFIER COMBO wzmacniacz

SUPRO BLUES KING 1x12 TUBE AMPLIFIER COMBO wzmacniacz
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 3 143,00 PLN
Producent: SUPRO
Model: SUP BK1812R
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Wzmacniacz combo Supro Blues King 12 przechwytuje klasyczny dźwięk wzmacniacza Supro, który pomógł wyrzeźbić dźwięk wczesnego elektrycznego Rock & Roll i brytyjskiej inwazji w latach 60. „Single-zakończony” lampowy wzmacniacz mocy klasy A, znaleziony w Blues King, zapewnia surową charakterystykę tonalną i niezwykłą czułość dotykową tych zestawów z połowy wieku, zapewniając jednocześnie pełne 15 watów mocy lampy 6L6.
 
Wzmocnienie front-endowe w Blues King zapewnia przedwzmacniacz lampowy 12AX7 i funkcja FET napędzająca tłuszcz. Ponadto tryb wysokiego wzmocnienia wzmacniacza wykorzystuje szereg kaskadowych tranzystorów polowych, aby osiągnąć zniekształcające i utrzymujące się poziomy zniekształceń twarzy. 3-pasmowy korektor i regulacja głośności łączą się z funkcjami doładowania i wzmocnienia przełączanymi nożnie, aby zapewnić wiele warstw nadbiegu, który można ustawiać jeden na drugim, do koncertowania, nagrywania i ćwiczeń w domu.
 
Blues King ma wykonany na zamówienie prawdziwy analogowy sprężynowy pogłos, a także pętlę efektów dla pedałów i wyjście liniowe do nagrywania lub podawania do innego wzmacniacza. Inspirowane stylem vintage szafki z drewna topoli oparte są na modelu Comet z połowy lat 50. i są wyposażone w głośnik BK12. Ten specjalnie zaprojektowany 12-calowy przetwornik został specjalnie zaprojektowany, aby uchwycić magię oryginalnych głośników cewkowych stosowanych w amerykańskich wzmacniaczach lampowych u zarania ery elektrycznej.
 
Funkcje:
15-watowy zestaw lamp 1 × 12 ”
Przyspieszanie i wzmocnienie za pomocą przełącznika nożnego
Analogowy pogłos sprężynowy
Pętla efektów i wyjście liniowe
Wzmacniacz lampowy klasy A
Niestandardowy głośnik Supro BK12
1 x przedwzmacniacz 12AX7
1 x rura zasilająca 6L6
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy