0

Efekty Gitarowe

TC Electronic Arena Reverb - efekt gitarowy

TC Electronic Arena Reverb - efekt gitarowy
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 608,00 PLN
Producent: tc electronic
Model: ARENA REVERB
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
Królewski pogłos 
Arena Reverb oferuje brzmienia wszystkich legendarnych pogłosów TC Electronic i cztery nowe, już teraz klasyczne pogłosy, misternie zaprojektowane z myślą o prawdziwych miłośnikach tego rodzaju efektu. Z wytrzymałej, doskonałej jakości kostki podłogowej wyciągniesz wszystko: od szerokich pogłosów typu hall, żywych pogłosów sprężynowych, aż do bogatych, przestrzennych brzmień w stylu katedralnym.
 
 • 4 ekskluzywne, specjalnie zaprojektowane brzmienia pogłosowe,
 • Wejście i wyjście stereo,
 • TonePrint na pokładzie – dostęp do świata sygnowanych brzmień i ustawień specjalnych,
 • True Bypass lub bypass buforowany.
 
Celem, jaki przyświecał twórcom Arena Reverb były najbardziej organicznie brzmiące pogłosy w historii. Zatem, jeśli zależy Ci na pięknych i naturalnych pogłosach, które wyniosą twoje brzmienie na cudownych falach przestrzeni nie przesłaniając przy tym podstawowego dźwięku, Arena Reverb jest strzałem w dziesiątkę.
 
Feeria przestrzeni
Poza szerokim wyborem pogłosów z oryginalnego efektu Hall of Fame Reverb, otrzymujesz cztery nowe pogłosy o niebiańskim brzmieniu. ROYAL to idealnie dostrojony pogłos typu Cathedral z subtelną modulacją wybrzmienia, znakomity do bardziej melodyjnych, przestrzennych fragmentów. PARLAMENT to wspaniały pogłos typu Hall. SEASON to piękne brzmienie pogłosu sprężynowego, a PASSAGE to ładny pogłos typu Room, który w wyjątkowy sposób ubarwi i wzbogaci partie rytmiczne. Jednak cechą, dzięki której te pogłosy naprawdę się wyróżniają jest precyzyjna korekcja. Nawet przy ustawieniu dużej ilości wybrzmienia i poziomu efektu [Decay i FX Level] twoje brzmienie cały czas pozostaje doskonale zdefiniowane, a każda nuta wybrzmiewa z anielską klarownością.    
 
TonePrint
Dzięki niezwykłej funkcji TonePrint w kostce masz do dyspozycji wolne miejsce na dowolny rodzaj efektu pogłosowego, jaki ci się podoba. Możesz wybrać, czy chcesz przesłać do efektu jeden z niesamowitych pogłosów TonePrint stworzonych przez artystów takich jak Paul Gilbert, Guthrie Govan, Steve Morse i inni, czy chcesz zaprogramować swój własny rodzaj pogłosu za pomocą darmowego edytora TonePrint. Wszystko to może brzmi zbyt pięknie aby było prawdziwe, ale prawda jest taka, że pełna kontrola jest teraz w twoich rękach.
 
Przepustka za kulisy – poznaj wszystkie funkcje
Patrząc na zestaw regulatorów efektu Arena Reverb natychmiast dostrzeżesz optymalną równowagę między prostotą, a szerokimi możliwościami wyboru brzmień przestrzennych.
 
Mini przełącznik Pre-delay
Regulacja czasu między dźwiękiem podstawowym a pogłosem – inaczej mówiąc, po jakim czasie twój sygnał pogłosu dojdzie „do głosu”. Długie czasy pre-delay [Long] dobrze sprawdzają się przy wyższych ustawieniach pozostałych parametrów.
 
Decay 
Regulacja czasu zanikania pogłosu, lub tego, jak długo faktycznie ten pogłos słychać. Gałką zmienisz ustawienia od naturalnego pogłosu w pomieszczeniu, do pogłosów katedry, kanionu, przestrzeni kosmicznej.
 
FX Level
Regulacja intensywności efektu – od lekkiego echa do pełnego pogłosu, który spowije Ziemię.
 
Tone
Regulacja od jasnego do ciemnego brzmienia, z każdym odcieniem pośrodku. Ostra jasność czy ciemniejsze ciepełko? Tym pokrętłem określasz jak bardzo efekt będzie „dominujący”.
 
Przełącznik rodzaju pogłosu
Tutaj wybierasz rodzaj pogłosu  - wyposażona w dziesięć rodzajów pogłosów Arena Reverb zapewnia wszystkie znane ludzkości brzmienia pogłosowe, i jedno puste miejsce na nowe programy.
 
Maksimum Ciebie
Efekty TonePrint wyposażone sa w układ true bypass lub bypass buforowany. To oznacza, że niezależnie od zestawu lub sytuacji sygnał podstawowy zawsze przechodzi przez efekt w niezmienionej formie, zachowując oryginalne, krystalicznie czyste brzmienie.
 
Arena Reverb – w skrócie: 
 • 10 rodzajów pogłosu,
 • 4 ekskluzywne pogłosy, specjalnie stworzone w kooperacji z Guitar Center,
 • TonePrint na pokładzie,
 • Wejście i wyjście stereo,
 • Układ True Bypass [opcjonalnie bypass buforowany],
 • Układ Analog Dry-Through,
 • Wł./wył. wybrzmienia spillover,
 • Łatwy dostęp do baterii,
 • Nieduże wymiary,
 • Wysokiej klasy komponenty.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy