0

Efekty Gitarowe

TC Electronic Shaker Vibrato - efekt gitarowy

TC Electronic Shaker Vibrato - efekt gitarowy
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 499,00 PLN
Producent: tc electronic
Model: SHAKER VIBRATO
Status: DOSTĘPNY
Opis produktu
Efekt wibrato powraca w formie, która przerosła wszelkie oczekiwania! Piękny, wyposażony oczywiście w najnowszą technologię 'TonePrint', dającą możliwość natychmiastowego podrasowania kostki, dzięki opcji pobrania ustawień wykorzystywanych na co dzień przez naszych ulubionych gitarzystów!
 
Do dyspozycji mamy dwa rodzaje ustawień: klasyczne wibrato oraz tryb ’zatrzask’ [latch mode], w którym efekt uaktywnia się jedynie w momencie naciśnięcia i przytrzymania przycisku Bypass. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać efekt subtelnego wibrowania i fałszywego whammy, bez konieczności stepowania, nie rzadko całej nocy. 
 
Profesjonalny stompbox, wyposażony w True Bypass, w którym szerokie spektrum ustawień zapewniają potencjometry odpowiedzialne za intensywność, głębię efektu [Depth], prędkość modulacji [Speed], regulację barwy [Tone] oraz czas potrzebny do osiągnięcia określonej głębokości efektu [Rise Time]. 
 
Możliwość zasilania baterią i łatwy dostęp do jej wymiany oraz najwyższej jakości komponenty użyte w procesie produkcji to wspólne cechy wszystkich zaprezentowanych w Las Vegas efektów podłogowych. Dodatkowo, kompaktowe rozmiary kostki, pozwalają zaoszczędzić miejsce na dodatkowe urządzenia, co szczególnie docenią artyści pożądający w swoich pedalboardach szerokiego wyboru brzmień.
 
Przy pracach nad kostką, inżynierom przyświecał jeden cel, sprawić żeby efekt stał się naturalną częścią naszej gry. Bez żadnego planowania, nadamy ekspresję i emocje naszym dźwiękom, dokładnie w tych miejscach utworu gdzie z natury rzeczy i tak by powstały. 
 
Zaopatrując się w ten efekt, każdy gitarzysta znajdzie interesujące go brzmienie - od wolnego, niemal psychodelicznego wibrowania po szybki efekt Leslie, który uzyskamy ekstremalnie ustawiając potencjometry.
 
  • 'TonePrint' – gotowe ustawienia przygotowane przez znanych muzyków,
  • Dwa typy efektu wibrato,
  • TRUE BYPASS,
  • Cztery pokrętła [Speed, Depth, Rise Time, Tone], dla precyzyjnej i łatwej kontroli,
  • Spillover on/off [wybrzmiewanie efektu on/off],
  • Możliwość zasilania baterią [9 V] lub za pośrednictwem zewnętrznego zasilacza,
  • Niezwykle łatwy dostęp do baterii,
  • Kompaktowe rozmiary,
  • Najwyższej jakości komponenty użyte w procesie produkcji,
  • Stworzony z myślą o podróżujących artystach!
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video