0

Kolumny Basowe

TC Electronic TC K-410 - kolumna basowa

TC Electronic TC K-410 - kolumna basowa
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 2 010,00 PLN
Producent: tc electronic
Model: 000-BRS00-00010
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Królewski pomruk
Nowa kolumna basowa K410 nie tylko doskonale wygląda, ale tak samo brzmi. A zatem, jeżeli zależy ci na potężnej ścianie basu, dużej mocy i nieskazitelnie klarownym brzmieniu zamontowane w K410 cztery customowe głośniki 10” i ceramiczny tweeter 1-calowy potrafią te życzenia zrealizować. Dysponująca mocą 600 W kolumna K410 o impedancji 8 Om sama z siebie zapewnia głośne i mocne brzmienie, które staje się jeszcze pełniejsze i głębsze, gdy połączysz ją z drugim egzemplarzem K410, lub jedną z innych kolumn serii K, uzyskując wówczas dostęp do całego świata basowych dźwięków.
  • Lekka i przenośna konstrukcja,
  • Wysokiej klasy, customowe głośniki,
  • Elegancka stylistyka vintage.
Postaw paczkę
Aby dobrze wypaść na scenie musisz się jak najlepiej słyszeć. To właśnie zapewnia specjalna, pionowa konstrukcja kolumny. Pionowe ustawienie pozwala zachować naturalne brzmienie dolnego pasma, i jednocześnie głośno i klarownie usłyszeć wszystkie, najdrobniejsze szczegóły twojej gry. Możesz złożyć zestaw z kilku różnych modeli kolumn basowych TC-E. Jeśli marzysz o rasowym pomruku w zakresie basowym i dobrze zdefiniowanych wysokich tonach, które trafiają wyraźnie do ciebie, właśnie odkryłeś sposób na wymarzone brzmienie.
 
Minimum wagi, maksimum brzmienia
Wiesz, my też gramy na basie i wiemy, jak to jest pojechać w trasę małym vanem, który jest po brzegi wypakowany sprzętem i spoconymi kolesiami z zespołu. Jedną z najbardziej wyczerpujących rzeczy podczas trasy koncertowej jest noszenie tego całego, ciężkiego sprzętu na scenę i z powrotem. I tak dzień w dzień. Nowe kolumny TC-E zapewniają profesjonalne brzmienie przy małej wadze. Dzięki temu na scenie możesz całkowicie skupić się na równej grze, zamiast myśleć o kolejnej wizycie u kręgarza. 
 
Stworzona, aby zachwycać
Jakość to słowo, opisujące wszystkie aspekty tej kolumny. Solidna obudowa ze sklejki zapewnia ekstremalną wytrzymałość i naturalną reprodukcję dźwięków. Ale prawdziwe piękno ukryte jest w środku. Ręcznie dobierane, najwyższej klasy customowe głośniki, skonstruowane z niespotykaną uwagą dotyczącą szczegółów brzmienia zapewniają zarówno cudownie jasną górę pasma i masywny, potężny bas. Ta kolumna zachwyci każdą publiczność, na wszelkie możliwe sposoby. 
  • Lekka i przenośna
  • Wysokiej klasy customowe głośniki
  • Można ustawiać pionowo
  • 600 Watt prawdziwej mocy
  • Impedancja 8 Om
  • Złącza dla drugiej kolumny
  • Waga - 29 kg
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video