0

Komis / Używane

Wzmacniacz Fender Mustang V + Paka 4x12' Celestion Rocket 50

Wzmacniacz Fender Mustang V + Paka 4x12' Celestion Rocket 50
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 1 900,00 PLN
Producent: Fender
Model: Fender Mustang V
Status: DOSTĘPNY
Opis produktu

Wzmacniacz i kolumna Używane | Stan b.db

Cyfrowy wzmacniacz z bardzo szeroką gamą tworzenia własnego brzmienia. Wzmacniacz Mustang jest niesamowitą maszyną z różnymi brzmieniami Fendera dla dzisiejszych gitarzystów, napędzanymi niezwykle autentycznymi modelami wzmacniaczy, bogactwem wbudowanych efektów, łatwą łącznością USB i oprogramowaniem Fender® FUSE™, które pozwala puścić wodze muzycznej kreatywności i wyobraźni tworząc własne indywidualne brzmienia.


Wzmacniacz spokojnie da radę na scenie. Mustang™ V zapewnia najwyższą moc i wszechstronność w modelach Mustanga , który idealnie łączy się z paką Mustang V 412. Wzmacniacz ma fenomenale brzmieni z 150 watami i zdumiewającą gamą funkcji wydajności jak żaden inny wzmacniacz.
Mustang V Head ułatwia również nagrywanie, edycję, przechowywanie i udostępnianie Twojej muzyki.

EFEKTY NA POKŁADZIE
Oprócz fantastycznego, niepodbarwionego brzmienia, wiele wzmacniaczy Fender jest wyposażonych we wbudowane efekty, które przekazują wszechstronne bogactwo barw tonalnych, atmosfery i tekstur. Zawiera pogłos, delay, chorus, tremolo i wiele więcej.

MODELOWANIE WZMACNIACZY
Wzmacniacz ten oferuje cyfrowe modelowanie wzmacniacza obejmujące różne typy starych i nowych wzmacniaczy, amerykańskie i brytyjskie i nie tylko. Od klasycznych brzmień wzmacniaczy Fender po nowoczesne projekty nagłośnione dla określonych stylów (np. Metal), to tak, jakby mieć kilka wzmacniaczy w jednym.

POŁĄCZENIE Z KOMPUTEREM USB
Mustang oferuje łatwe połączenie USB, które zapewnia wysokiej jakości wyjście audio o niskich opóźnieniach i współpracuje z bezpłatną aplikacją Fender FUSE™, która pozwala na głęboką edycję, przechowywanie i udostępnianie dźwięków.

FUNKCJE
150 watów
17 modeli wzmacniaczy i 100 wbudowanych presetów
Reverb, delay/echo, tremolo, phaser i inne efekty
Łączność USB do programowania użytkownika i wyjścia do nagrywania dźwięku
Podwójne wyjścia stereo XLR
Idealnie współpracując z głowicą Mustang V i innymi kompatybilnymi głowicami wzmacniacza, szafka rozszerzająca Mustang™ V 412 zapewnia poważną moc stereo i wydajność z czterech 12-calowych głośników Celestion®. Wytrzymała, trwała obudowa ma solidne usztywnienie środkowej przegrody i efektowny wygląd z elegancką, nowoczesną stylistyką Fendera.

PRZEDŁUŻONA KABINA
Solidnie zbudowane i doskonałe brzmieniowo wzmacniacze gitarowe Fender są cenione przez gitarzystów na całym świecie – od nowicjuszy po najlepszych muzyków na świecie – za ich brzmienie, styl i trwałość.

GŁOŚNIK CELESTION®
Pochodzące z Wielkiej Brytanii głośniki Celestion są cenione na całym świecie za charakterystyczny brytyjski dźwięk.

SZAFKA STEREO 1/4”
Dzięki dwóm wejściom 1/4” obudowa Mustang V 412 jest prawdziwą obudową stereo, która zapewnia wszystkie funkcje wzmacniaczy stereo Mustang do żywego, pełnowymiarowego życia.

FUNKCJE
100 watów na stronę moc znamionową
Cztery 12-calowe głośniki Celestion® Rocket 50
Podwójne wejścia
Środkowy słupek usztywniający przegrodę
Wysuwane kółka obrotowe
Nowoczesny wygląd obudowy

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy