0

Wytwornice Dymu / Dymiarki

LIGHT4ME S 700W LED - wytwornica dymu + pilot

LIGHT4ME S 700W LED - wytwornica dymu + pilot
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 323,70 PLN
Model: 5907780148623
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
 Wytwornica dymu z LED na każdą imprezę!
Light4Me S 700W LED to niewielka, kompaktowa i bardzo wydajna wytwornica dymu (wytwornica mgły) z oddzielnie włączanym systemem 3 diod LED oświetlających emisję pary na kolor bursztynowy (amber). Maszyna świetnie sprawdzi się  na każdej imprezie. Wypełniająca przestrzeń mgła uwidacznia promienie świateł, dzięki czemu dymiarka doskonale spisuje się na niewielkich scenach muzycznych, w klubach tanecznych i dyskotekach, podczas zabaw sylwestrowych, studniówek, 18-nastek, a także na prywatkach, domówkach i różnego typu imprezach rozrywkowych.
 
 
 
 Wytwornica dymu dla mobilnego DJ-a i zespołu eventowego
Wytwornica dymu S 700W LED to urządzenie potrzebne do uzupełnienia każdego pokazu świetlnego w niezbędną mgłę wypełniającą przestrzeń, dzięki której niewidzialne w przezroczystym powietrzu promienie świetlne stają się widoczne, nabierają wyrazistości i kolorów. To idealne rozwiązanie dla  mobilnego DJ-a, zespołu lub firmy eventowej. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że maszyna do dymu Light4ME S 700W LED jest wygodna w transporcie i łatwo można ją zabrać ze sobą na każdą imprezę!
 
 
 
 Uniwersalność zastosowań Light4Me S 700W LED
Wytwornica mgły Light4Me S 700W LED to uniwersalne narzędzie idealne zarówno do pracy scenicznej i klubowej. Dymiarkę można wykorzystać praktycznie na  każdej imprezie w niewielkich obiektach, a także w warunkach domowych. Uświetni pokaz świetlny w każdym zespole muzycznym, na małych salach bankietowych, imprezach weselnych, w domach i ośrodkach kultury oraz szkołach i przedszkolach. Urządzenie jest gotowe do użycia po rozpakowaniu i zalaniu odpowiednim płynem do dymu.
 
 
 
 Jakość Light4Me i konkurencyjna cena
Light4Me S 700W LED to również  najlepsza oferta w klasie cenowej i jakościowej. Dzięki wysokiej jakości komponentom jest niezawodna w każdych warunkach. Generator mgły posiada 700-watową grzałkę, której moc przekłada się na krótki czas nagrzewania maszyny. W tylnej części obudowy znajduje się włącznik zasilania oraz wskaźnik ilości płynu. W zestawie jest również pilot przewodowy na 3-metrowym kablu, dzięki czemu urządzenie można ustawić w dowolnym miejscu.
 
 
 
Specyfikacja techniczna:
Wydajność: 75 m3/min.
Moc grzałki: 700 W
Czas nagrzewania: 2 min.
Diody LED: 3x1W (amber)
Efekt LED: włączany oddzielnie
Pojemność zbiornika: 0,25 L
Sterownik: przewodowy z kablem 3 m
Zasilanie: AC110-240V, 50/60 Hz
Wymiary: 26 x 14 x 14 cm
Waga: 2,5 kg
W zestawie: przewód zasilający, pilot przewodowy, instrukcja obsługi
Oryginalne opakowanie oraz wypełnienie.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy