0

Kolumny Basowe

TC Electronic TC RS115 - kolumna basowa

TC Electronic TC RS115 - kolumna basowa
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 2 120,00 PLN
Producent: tc electronic
Model: RS115
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
RS115 jest ucieleśnieniem basu. Wyposażona w 15” najwyższej klasy głośnik, zamknięty w nowoczesnej obudowie RS115 zapewni Ci potężny, basowy fundament w pełnym zakresie najniższego pasma, jakiego oczekujesz od kolumny stworzonej na trasy. Co więcej, obok miękkiego, głębokiego basu i ciepłej prezencji, 8 Omowa i 600 Wattowa kolumna przypomni każdemu, że bas nie tylko słychać, ale można go też poczuć.
  • Customowy, najwyższej klasy, 15-calowy głośnik Eminence,
  • Wytrzymała, koncertowa konstrukcja,
  • Do łączenia w zestawach pionowych.
Gdy połączysz się dwie siły
RS115 to idealny partner, potrafiący brzmieniowo uzupełnić każdą z twoich, bardziej agresywnych kolumn basowych. Połącz RS115 z kolumną RS410 a przez świetliste wrota wjedziesz do basowego raju. Ta kombinacja zapewni ci klasyczne, ciepłe i masywne brzmienie, doskonałe do  wszystkich gatunków od potężnego rocka do funku. Możesz też połączyć RS115 z jasno brzmiącą i szybką w reakcji kolumną RS212. To da ci idealny miks przebijających się wysokich dźwięków i potężnego basu. Bez względu na to, którą kombinację wybierzesz RS115 dostarczy ci basowe uderzenie i środek dokładnie tam, gdzie trzeba!
 
Pełna moc! 
Głośnik do kolumny powstawał we ścisłej współpracy z amerykańskimi specjalistami z firmy Eminence. Chodziło o to, aby znaleźć idealny głośnik, zapewniający wszystko czego oczekujemy od doskonałej kolumny 1x15 i jeszcze więcej. Ostatecznie wybrano 15” głośnik, który razem z naturalnym rezonansem kolumny, dostarcza najpełniejsze i najbardziej muzykalne brzmienie basowe jakie kiedykolwiek słyszałeś.  
 
Gotowy by uderzyć w trasę! 
RS115 to uosobienie solidności. Nie tylko solidności brzmieniowej, ale także od strony konstrukcji. Ręcznie wytwarzana obudowa ze sklejki, narożniki z twardego gatunku drewna i solidne, czarne wykończenie – to cechy dzięki którym RS115 przetrwa próbę czasu, bez względu czy jeździsz w trasy po stadionach, czy po prostu grasz w sali prób. Zauważ, że konstrukcja jest bardzo przenośna. Przed tobą kolumna basowa, która nie tylko zapewni ci pełne wsparcie, ale również oszczędzi niepotrzebnego stresu i bólu.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy