0

Słuchawki

AIAIAI Tracks - słuchawki z mikrofonem

AIAIAI Tracks - słuchawki z mikrofonem
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 320,00 PLN
Producent: AIAIAI
Model: AIAIAI TRACKS
Status: DOSTĘPNY
Opis produktu
Track Headhone w/mic - Miejskie słuchawki o niespotykanym brzmieniu i minimalistycznym wzornictwie
                                      
 
Słuchawki Track Heaphones firmy AIAIAI to słuchawki lub zestaw słuchawkowy z mikrofonem (headset) o konstrukcji nausznej. Budowa Track Headphones zainspirowana została funkcjonalnością i wyglądem ikony technologii oraz wzornictwa lat 80 - oryginalnych słuchawek walkmana.
 
To już po raz kolejny AIAIAI zaprosiła do współpracy design'erów z Kilo Projekt zapewnieniąc niepowtarzalną mieszankę nowoczesnego minimalistycznego wzornictwa z najnowszych technologiami przetworników słuchawkowych oraz zaawansowaną technologią materiałową. 40 mm przetwornik zastosowany w AIAIAI Track Headphones oferuje bardzo głębokie pełne spektrum dźwięku od najgłębszego dołu po wysokie częstotliwości w okolicach 20kHz.
 
Konstrukcja Tracks Headphones jest subtelna a projektanci skoncentrowali się wyraźnie na organicznych liniach wpisanych ogólny obły kształt. Prosty design suwaka, klamry i zatrzasku, wykonany dla każdych słuchawek w trzech konfiguracjach kolorystycznych, zapewnia wygodne i bezpieczne dopasowanie. Słuchawki bardzo łatwo można zdemontować wysuwając nauszniki i zapakować je bezpiecznie do transportu lub dzielić się muzyką ze znajomymi.
 
Track w/mic to wersja słuchawek wyposażona w mikrofon oraz przyciski funkcyjne dla odbierania telefonów oraz zmiany utworów i ich głośności  w urządzeniach typu iPhone i iPod. Słuchawki wyposażone są w zgrabną torbę dla ochrony elementów słuchawek oraz ochrony przewodu przed zaplątaniem się z innymi przedmiotami w torbie. Zespół AIAIAI i Kilo Design po raz kolejny stworzył słuchawki proponując wspaniałe doznania zarówno dla oczu i uszu.
 
Parametry Techniczne słuchawek AIAIA Tracks w/mic
Driver 40 mm
Wtyczka Stereo katowa 3.5 mm
Impedancja 32 Ohm
Skutecznosc 112 +/- 3dB
Maksymalna Moc 40 mW
Pasmo Przenoszenia 20-20KHz
Czułosc Mikrofonu -42 +/- 3dB
Charakterystyka Mikrofonu Dookólna
Zaprojektowane w Danii przez KiSiBi
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy