0

Mikrofony Pojemnościowe

Austrian Audio OC818 Studio Set Black - Wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy

Austrian Audio OC818 Studio Set Black - Wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 5 299,00 PLN
Producent: Austrian Audio
Model: 17002F10250
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Austrian Audio OC818 Black - oferuje wybór z pośród czterech charakterystyk oraz jedną dodatkową , którą możemy sobie indywidualnie zaprogramować! Ponadto OC818 posiada trzy przełączalne analogowe filtry dolnozaporowe, tłumiki 0, -10, -20dB, wyposażony jest uchwyt antywstrząsowy, a maksymalny poziom SPL jaki jest w stanie przetwarzać bez zniekształceń kształtuje się na poziomie 144dB.
To jednak nie koniec! Austrian Audio OC818 Black pozwala na łączenie się poprzez opcjonalny sterownik Bluetooth OCR8 z dedykowaną aplikacją np. w celu wgrania własnej, wcześniej stworzonej, dowolnej charakterystyki kierunkowej do mikrofonu, a także obsługi przełączników padów i filtrów! Wszystko to przy zachowaniu całkowicie analogowej pracy mikrofonu. Aplikacja dodatkowo daje możliwość monitorowania i logowania przesterowania sygnału.
Dodatkowe złącze mini XLR to drugie wyjście audio, które daje możliwość na pracę w trybie Dual Channel - nagrywając niezależnie sygnał z obu membran mikrofonu. Darmowa wtyczka VST Polardesigner pozwala wtedy na, niespotykaną gdzie indziej, możliwość kontroli charakterystyki kierunkowej, w różny sposób dla różnych pasm częstotliwości!
 
Specyfikacja:
 
| wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy
| różne charakterystyki kierunkowe
| pasmo przenoszenia: 20Hz – 20 kHz
| czułość (wszystkie kierunki): 13mV/Pa
| zasilanie: 48V (<4mA)
| impedancja: 275 Ohm (2x)
 
  
- OC 818 Studio Set – 1x OC818, uchwyt przeciwwstrząsowy, mini XLR, uchwyt mikrofonowy, osłona przeciwwietrzna, walizka
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy