0

Akcesoria perkusyjne

Behringer RD-8 MKII - Analogowa maszyna perkusyjna

Behringer RD-8 MKII - Analogowa maszyna perkusyjna
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 1 764,00 PLN
Producent: BEHRINGER
Model: 000-EH901-00010
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Cechy:
 
Niesamowita maszyna perkusyjna z autentycznym analogowym silnikiem dźwiękowym do stworzenia klasycznego brzmienia.
16 oryginalnych dźwięków perkusji z dodatkowymi parametrami i możliwością ustawienia akcentu
Nowoczesny i wszechstronny workflow zapewnia zwiększoną łatwość grania, umożliwiając tworzenie porywających występów na żywo.
Potężny 64-stopniowy sekwencer obsługuje polimetrię, funkcje step-repeat i note-repeat, wyzwalanie w czasie rzeczywistym oraz track-mute i track-solo.
Zintegrowane efeky oddają w Twoje ręce Wave Designer oraz podwójny analogowy filtr z możliwością przypisania do głosu
Nagrywanie na żywo, edycja i odtwarzanie punktu odcięcia analogowe filtra poprzez automatyzację
Zapisz do 16 utworów i 256 patternów, z których wszystkie mogą być importowane i eksportowane w trakcie odtwarzania dla tworzenia nieograniczonych utworów
Pattern Mode pozwala na aranżowanie patternów w pełne utwory i ustawienie ilości powtórzeń na część utworu
Song Mode pozwala na łączenie utworów razem na potrzeby wykonań na żywo lub rozbudowanych kompozycji
Unikalna funkcja automatycznego przewijania umożliwia improwizację we wszystkich trybach
Kompleksowa implementacja MIDI In/Out/Thru i USB daje możliwości synchronizacji i podłączenia do urządzeń zewnętrznych.
Synchronizacja obejmuje USB, MIDI, zegar oraz tryb internal dla maksymalnej wszechstronności
11 niezależnych analogowych wyjść daje możliwości przetwarzania zewnętrznego lub nagrywania rytmów w formie wielościeżkowego audio
Mocne wyjście słuchawkowe oraz wyjście główne zrealizowane na złączach 1/4″.
Wyświetlacz LED o wysokim kontraście ułatwia weryfikację parametrów wybranego programu
Solidny enkoder został przygotowany do edycji takich parametrów jak Tempo, Swing, Probability, Flam i Random
16 klasycznych przycisków dla sekwencera krokowa z podświetleniem LED ułatwia tworzenie sekwencji
Zaprojektowany i skonstruowany w Wielkiej Brytanii.
RD-8
RHYTHM DESIGNER RD-8 zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do tego, abyś stał się najlepszym twórcą bitów, w tym: 16 dźwięków perkusji; 64-stopniowy sekwencer; Wave Designer i filtr dwumodowy – dla pełnowartościowej maszyny perkusyjnej, która wstrząsnie domem! Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z programowaniem perkusji, czy też jesteś doświadczonym profesjonalistą, RD-8 ma wszystko, czego potrzebujesz, aby przejść na wyższy poziom.
 
Odświeżone Arcydzieło
Dużo uwagi w projektowaniu RD-8 poświęcono celu osiągnięcia nowych możliwości w tworzeniu bitów poprzez ożywienie ponadczasowej konstrukcji analogowej z jednej z najbardziej klasycznych maszyn bębnowych sprzed lat. Przyjmując świeże i nowoczesne podejście do klasycznego automatu bębnowego, RD-8 daje Ci moc do wykorzystania fenomenalnego brzmienia 808 i wykorzystać kilka nowych funkcji, jak również. Kolosalne bębny basowe poprzez trzeszczące hihaty mogą być manipulowane w celu podniesienia wydajności rytmu do następnego poziomu. To jest analogowy potwór!
 
Live Performance Beat Master
Zbudowany, aby usprawnić Twój sposób pracy, RD-8 może pochwalić się zupełnie nowymi funkcjami do wykorzystania na żywo w każdym z trybów sekwencera, w tym powtarzania kroków, powtarzania nut i wyzwalania w czasie rzeczywistym. Ułatwia to włączanie nagrywania w trybie uruchamiania patternu, dzięki czemu można budować struktury utworów w locie i przełączać się z powrotem do trybu ręcznego za naciśnięciem przycisku. Następnie możesz dodać trochę emocji z funkcją autofill i wprowadzić więcej wariacji. Możesz nawet podsłuchiwać kolejny utwór z pamięci bez przerywania odtwarzania, co pozwala na wykonywanie całych zestawów od początku do końca – wystarczy użyć RD-8!
 
Potężny i funkcjonalny sekwencer
RD-8 posiada jeden z najpotężniejszych sekwencerów kroków, jaki kiedykolwiek stworzono, co zapewnia znacznie lepszy workflow niż oryginał. 64-stopniowy sekwencer zawiera również pamięć masową dla 256 sekwencji i 16 utworów, pozwalając na tworzenie aranżacji utworów, począwszy od ultra-prostych do niezwykle złożonych.
 
Wave Designer & Dual-Mode Filter
Zintegrowany Wave Designer ma indywidualne ustawienia parametrów attack i sustain, które mogą być stosowane do poszczególnych głosów, aby przynieść inny wymiar do Twoich bębnów. To zapewnia jeszcze inny sposób kontroli dźwięków do budowania praktycznie nieograniczonej ilości niesamowitych nowych dźwięków. Dodatkowo RD-8 posiada bardzo elastycznyc dual-mode 12 dB filtr ma możliwość przełączania się między LPF i HPF, co pozwala eksperymentować z częstotliwością odcięcia i rezonansu filtra. A płynne sweepy mogą być nagrywane bezpośrednio do sekwencera i dalej dopracowywane za pomocą edytora kroków.
 
Łączenie Parametrów
Enkoder Behringer RD-8 pozwala ustawić oddzielne łańcuchy efektów dla każdego z parametrów, pozwalając im działać globalnie lub włączać się, gdy zmienia się utwór lub wzór. Parametry obejmują tempo, swing, flam, prawdopodobieństwo, indywidualne mute/solo, przypisanie magistrali FX, tryby filtrowania dla jeszcze lepszej kontroli w czasie rzeczywistym. Patterny mogą być zmieniane w locie w celu dalszej kontroli twórczej podczas używania RD-8 jako serca konfiguracji na żywo.
 
Sterowanie przez USB
Aby wprowadzić RD-8 do współczesności, dodano łączność USB do synchronizacji i wyzwalania MIDI. Dzięki temu RD-8 może być kontrolowany przez DAW, co pozwala na zamianę utworów i wzorów lub wyzwalanie poszczególnych dźwięków.
 
Liczby
RD-8 posiada 29 pokręteł, 5 przełączników i 59 przycisków, a wszystko to w wysoce intuicyjnym formacie, który przywraca radość do pracy nad rytmem. Połączenia wejściowe i wyjściowe obejmują: Słuchawki; Wyjście MONO; Porty MIDI In, Out i Thru poprzez USB oraz 5-pinowe złącze MIDI; oraz 11 niezależnych wyjść analogowych do zewnętrznego przetwarzania lub nagrywania rytmów jako dźwięk wielościeżkowy. Dzięki 3 wyjściom wyzwalającym, RD-8 umożliwia sterowanie zewnętrznymi syntezatorami i sekwencerami sprzętowymi w celu tworzenia utworów bez widocznych cyfrowych stacji roboczych audio (DAW). RD-8 może również wysyłać i odbierać informacje o zegarze z bardzo dokładnym czasem, aby zsynchronizować je ze światem zewnętrznym.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy