0

Syntezatory

Behringer SYSTEM 15 - Zestaw syntezatora modularnego System 15

Behringer SYSTEM 15 - Zestaw syntezatora modularnego System 15
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 6 980,00 PLN
Producent: BEHRINGER
Model: 000-ESQ01-00010
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
Poznaj syntezę modularną
Dzięki postępowi w nowoczesnej technologii, teraz łatwiej niż kiedykolwiek można uchwycić słynne brzmienie syntezy modularnej z lat 70-tych w kompaktowym i przenośnym, samowystarczalnym urządzeniu Eurostojak. Każdy moduł zawarty w SYSTEM 15 odtwarza specyficzny projekt tranzystora dyskretnego, który nadaje modułom ich charakterystyczne i poszukiwane brzmienie. Używany przez światowej sławy artystów w latach 70-tych i później, możesz teraz emulować istotę i charakter niektórych z największych dźwięków syntezy, jakie kiedykolwiek uchwycono na płytach.
 
Kompletny pakiet
Jako wstępnie złożony zestaw, SYSTEM 15 zapewnia Ci platformę, która pozwoli zabłysnąć Twojej kreatywności. Napakowany 16 vintage'owo brzmiącymi modułami syntezatorowymi, zamontowanymi na potężnej i wytrzymałej obudowie EUROstojak GO, SYSTEM-15 pozwala Ci zanurzyć się i odkryć syntezę modularną bez obaw o konfigurację tych skomplikowanych maszyn. Wszystkie moduły dostarczane są zmontowane w obudowie EUROstojak GO, co oznacza, że wszystko czego potrzebujesz to prosty kabel zasilający, aby rozpocząć swoją podróż w syntezie modularnej. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebował więcej niż to, co jest dołączone do SYSTEM-15, jest do 96HP dostępnej przestrzeni, aby rozszerzyć swoją kolekcję i poszerzyć swoje horyzonty tonalne.
 
Rozpocznij swoją modularną podróż
Czy kiedykolwiek chciałeś zacząć zgłębiać tajniki syntezy modularnej, ale czułeś się przytłoczony i nie byłeś pewien od czego zacząć? Pozbądź się tego uczucia i zacznij od SYSTEM 15. Ostateczne narzędzie dla tych, którzy chcą odkryć psychodeliczne pejzaże dźwiękowe, które tylko synteza modularna może dostarczyć. Wyposażony w trzy w pełni głosowe VCO, które możesz podrasować i dostosować w dowolny sposób, możesz osiągnąć brzmienia, o jakich zawsze marzyłeś. Dołączony moduł miksera CP3A-M pozwala na miksowanie do czterech wejść i patch do innych modułów w łańcuchu dla rozszerzonego, trawersującego i kaskadowego brzmienia. Moduły efektów pozwalają na dodanie dynamiki i głębi do Twojego brzmienia, podczas gdy sekwencer krokowy pozwala na tworzenie ciekawych i unikalnych patchy, które mogą przenieść Cię do innego świata z rytmiczną złożonością. Dla maksymalnej elastyczności, dwa banki 4-punktowych obwodów wielokrotnych są dołączone, aby kierować wiele kopii sygnału wejściowego do innych modułów w Twoim stojaku, po prostu nie ma limitu tego, co możesz osiągnąć.
 
Czas na elastyczność
Nie ograniczając się do źródeł dźwięku w Twoim stojaku, SYSTEM 15 zawiera moduł 961 Interface do konwersji informacji MIDI na CV, aby kontrolować inne klawiatury elementy konstrukcyjne lub wirtualne instrumenty DAW. Rzeźb i kształtuj barwę i rezonans swoich sygnałów jeszcze bardziej za pomocą słynnego banku stałych filtrów 914, wyposażonego w 12 aktywnych filtrów pasmowych, które obejmują całe spektrum od 125Hz - 5.6kHz, aby stworzyć unikalne i świeże brzmienia, pozwalając Ci stworzyć swój własny sonic signature.
 
Filtrująca rozkosz
Upewnienie się, że Twoje brzmienie pasuje do Twojej muzyki i miksu jest kluczowe dla zapewnienia spójności Twojego utworu z ciasnym i kontrolowanym niskim końcem oraz gładkim, ale wyrazistym wysokim końcem. Rzeźb i kształtuj swoje brzmienie za pomocą dołączonych modułów filtrujących w SYSTEM 15, takich jak 904B Voltage Controlled HPF, 904A Voltage Controlled LPF, dwa 902 Voltage Controlled Amplifiers i 911 Envelope generators. Nie ma końca ilości brzmień, które możesz kształtować z SYSTEM 35, jedynym ograniczeniem jest Twoja kreatywność!
 
Cechy
W zestawie znajduje się 16 modułów brzmieniowych vintage z lat '70
Doskonałe miejsce do rozpoczęcia podróży w świecie Eurostojak
Trzy w pełni funkcjonalne głosy dla masowej eksploracji dźwiękowej
96HP przestrzeni do rozbudowy
Kontroluj swoją klawiaturę MIDI lub DAW poprzez konwerter MIDI na CV
Odkryj brzmienie syntezatorów vintage w niewiarygodnej wierności audio
Mnóstwo wolnego miejsca, aby dodać dodatkowe moduły do Twojego Eurostojaka
Zawartość:
1 x sterownik oscylatora 921A
2 x 921B VCO
1 x 921 VCO
1x CP3A-M 4-wejściowy mikser
1x CP35 Attenuator
1 x 961 Interfejs
1x filtr stały 914
1x filtr 923
1x 904B sterowany napięciem HPF
2x 902 Wzmacniacz sterowany napięciem
2x 911 Generatory obwiedni
1x BP56 Blank Panel
1x panel zaślepiający BP28 i 1x panel zaślepiający BP12
1x CM1A MIDI-to-CV
1x obudowa EUROstojak GO wraz z zasilaczem
Specyfikacja
Źródło - Miejsce przeznaczenia
Sterowanie napięciem (Pitch):
Zewnętrzna klawiatura MIDI - MIDI Out / CM1A Interfejs MIDI MIDI In
CM1A CV Output - 21A Frequency Input
921A Frequency Output - 921B Frequency Link (w series)
Audio:
921B Waveform Outs (trzy z czterech) - CP3A-M Inputs
Wyjście CP3A-M - Wejście sygnału 904A
Wyjście sygnału 904A - Wejście sygnału 902
902 Wyjście Sygnałowe - Twój mikser/wzmacniacz/DAW
Kontrola napięcia (amplitudy):
CM1A s-wyzwalacz Wyjście - Multiple
Wyjście wielokrotne (dwa z ) - 2 x 911 Wejście s-wyzwalacza
1. wyjście 911 - 1. wejście sterujące 902
Sterowanie napięciem (modulacja):
921 Aux Sine Output - 2nd 902 Signal Input (wejście sygnałowe)
Wyjście sygnału 2. 902 - wejścia modulacji DC 921B przez wiele urządzeń.
2. wyjście 911 - 2. wejście sterujące 902
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy