0

Syntezatory

Behringer TD-3-MO-AM - Syntezator analogowy linii basowych

Behringer TD-3-MO-AM - Syntezator analogowy linii basowych
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 1 160,00 PLN
Producent: BEHRINGER
Model: 000-EYG01-00010
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
Synth w stylu 303, odświeżony i rozbudowany!
Przeznaczony jako cyfrowy zamiennik gitary basowej, oryginalny 303 miał na celu stworzenie potężnych dźwięków basowych do wykorzystania w muzyce pop i dance we wczesnych latach '80. Tworzone przez niego dźwięki basu były bardziej stłumione i świergoczące niż w przypadku statywardowej gitary basowej. Z powodu tego szczęśliwego przypadku, 303 nie był wykorzystywany w pełni swojego potencjału, aż do powstania muzyki tanecznej w późnych latach 80-tych i wczesnych 90-tych. Oryginał został użyty do stworzenia fundamentów Acid House i EDM na początku lat 90-tych.
 
Behringer Dołożyliśmy wszelkich starań, aby odwzorować brzmienie i wygląd oryginału, ale w tej zmodyfikowanej wersji otrzymujesz cały szereg nowych funkcji. Oprócz przeprojektowanych obwodów, TR-3-MO oferuje szeroką gamę nowych kontrolerów, w tym obwody Slide i Accent. Nowy sub-oscillator pozwala na tworzenie jeszcze potężniejszych brzmień low-end. W zestawie znajduje się również filtr kontrolowany przez MIDI, dzięki czemu możesz używać TD-3-MO z wybranym przez siebie oprogramowaniem muzycznym.
 
Możesz tworzyć szeroką gamę dźwięków i tonów basowych, jak również rytmów, używając wbudowanego 16-krokowego sekwencera. Wszechstronny sekwencer posiada w sumie siedem ścieżek, a każda z nich zawiera 250 wzorów użytkownika. Synth posiada również wbudowany arpeggiator do tworzenia rytmicznych wzorów.
 
Twórz potężne dźwięki dzięki możliwości kształtowania fal
Sercem TD-3-MO jest oscylator w stylu vintage. Oscylator sterowany napięciem (VCO) wyposażony jest w tranzystorowy układ kształtowania fali. Pozwala to na przełączanie pomiędzy przebiegami piłokształtnymi i kwadratowymi, zapewniając elastyczne opcje projektowania brzmienia. W połączeniu z czysto analogowym torem sygnałowym Behringer TD-3 zapewnia ultra-elastyczne możliwości kształtowania brzmienia. Twórz wszystko od tłustych basów do oszałamiających brzmień wiodących.
 
Wszechstronny czterobiegunowy filtr dolnoprzepustowy i nowy obwód overdrive
Pozostając wiernym oryginałowi, TD-3-MO posiada filtr 24dB/oktawę, zapewniając klasyczne i ikoniczne brzmienie, które jest tak poszukiwane. Ten unikalny filtr był najważniejszy w kształtowaniu stylu brzmieniowego oryginału. Możesz precyzyjnie wybrać częstotliwość odcięcia filtra dolnoprzepustowego oraz ustawienia rezonansu, co pozwoli Ci łatwo kształtować swoje brzmienie.
 
Innym sposobem modulowania przebiegów jest nowo wprowadzony obwód overdrive. Od kształtowania brzmienia do występów na live, kontrola overdrive doda crunch i krawędź do każdego dźwięku, który stworzysz. Od subtelnych podtekstów po moc, obwód distortion z pewnością doda nowy poziom zabawy do Twojego tworzenia muzyki.
 
Poly-chaining i łączność MIDI/USB
Kompaktowa i solidna konstrukcja sprawia, że TD-3-MO jest bardzo przenośny. Stań się kreatywny gdziekolwiek jesteś, dzięki intuicyjnemu i ergonomicznemu układowi, który ułatwia rozpoczęcie pracy zaraz po wyjęciu z pudełka. Syntezator posiada 15 kontrolek i 33 przełączniki, rozszerzając oryginalną konstrukcję i oferując więcej opcji do kształtowania brzmienia.
 
Uaktualnienie projektu dla współczesnego świata, Behringer zaimplementował 16-głosowy Poly Chain. Pozwala to na połączenie wielu syntezatorów z TD-3-MO, do 16 głosowej polifonii. Może to być bardzo przydatne przy projektowaniu brzmień, pozwalając Ci uwolnić inspirację i przenieść swoje możliwości na wyższy poziom.
 
TD-3-MO posiada również złącze USB i MIDI. Pozwala to na używanie TD-3-MO z komputerem lub innymi urządzeniami MIDI. Oznacza to, że możesz teraz wykorzystać klasyczne brzmienie 303 do produkcji muzyki cyfrowej, bez konieczności żmudnego okablowania.
 
Cechy
Specjalna edycja 'modded out' z przeprojektowanymi obwodami, nowym układem, sub-oscylatorem i innymi elementami.
Niesamowity syntezator linii basowej z prawdziwie analogowymi obwodami dla basu i brzmień groove
Autentyczna reprodukcja oryginalnych obwodów z dopasowanymi tranzystorami
Czysto analogowy tor sygnałowy oparty na legendarnych konstrukcjach VCO, VCF i VCA
Sawtooth i square waveform VCO z tranzystorowym układem kształtowania fali
Niesamowity czterobiegunowy dolnoprzepustowy filtr rezonansowy z odcięciem, rezonansem, obwiednią, decay i kontrolą akcentu
Łatwy w użyciu 16-krokowy sekwencer z 7 ścieżkami, każda z 250 wzorcami użytkownika
Arpeggiator z szerokimi wzorcami dla wspaniałych efektów dźwiękowych
Obwód Distortion wzorowany na układzie DS-1, dodaje szalonej pikanterii i krawędzi do Twoich dźwięków
16-głosowy Poly Chain umożliwia łączenie wielu syntezatorów w celu uzyskania 16-głosowej polifonii
11 kontrolek i 28 przełączników zapewnia bezpośredni dostęp w czasie rzeczywistym do wszystkich ważnych parametrów
Implementacja MIDI i USB z wyborem kanału MIDI i Voice Priority
Program 3-letniej gwarancji
Zaprojektowany i wykonany we Włoszech
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy