0

Struny do gitary elektrycznej

BlackSmith ANW-0942 Super Light - struny do gitary elektrycznej

BlackSmith ANW-0942 Super Light - struny do gitary elektrycznej
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 40,80 PLN
Producent: BlackSmith
Model: BSMANW0942
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Struny z serii AOT Nickel Round Wound do gitary elektrycznej.
 
Do wyprodukowania tych strun użyto najnowocześniejszego sprzętu oraz materiałów z najwyższej półki. Zastosowany w nich nikiel i stal pochodzi z USA i zapewnia długą żywotność, zwiększony sustain oraz czysty ton. Technologia zastrzeżona przez BlackSmith pozwala na osiągnięcie produktu o niesamowicie jednolitej powierzchni owijki i równomiernym naprężeniu. Dzięki wszystkim tym rozwiązaniom struny BlackSmith charakteryzują się stabilnym strojeniem, dokładną intonacją i fantastyczną grywalnością.
Stal użyta do produkcji strun z serii Nickel Round Wound poddawana jest obróbce cieplnej w ujemnych temperaturach - ma to zauważalny wpływ na brzmienie i odczucia podczas gry.
 
Powłoka z tworzywa sztucznego Nano Carbon, AOT, zapobiega utlenianiu i gromadzeniu się brudu na strunach przy jednoczesnym zachowaniu idealnego brzmienia. Jest to ekskluzywny produkt BlackSmith.
 
Model ANW-0942 to jeden z najlepiej sprzedających się zestawów strun AOT BlackSmith. Zapewnia super-płynny bending i agresywne brzmienie, a powłoka AOT daje wydłużoną żywotność. Jest to standard w wielu gitarach elektrycznych. 
 
Struny:
 
6:E - CNW042 - .042
5:A - CNW032 - .032
4:D - CNW024 - .024
3:G - CRD016 - .016
2:B - CRD011 - .011
1:E - CRD009 - .009
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy