0

Keyboard / Aranżer

Casio SA-47

Casio SA-47
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 219,00 PLN
Producent: Casio
Model: MU SA-47
Status: DOSTĘPNY w magazynie wysyłkowym (wysyłka 48h)
Opis produktu
Doskonały na początek
Ten wyjątkowy, 32 klawiszowy, mały instrument to doskonała zabawka dla małych dzieci na początek drogi muzycznej, która poprzez zabawę uczy podstaw kształcenia słuchu oraz dzięki wielu ciekawym funkcjom, wprowadza najmłodszych w pasjonujący świat muzyki. Pomimo małych rozmiarów i niskiej ceny, instrument posiada bogaty zbiór 100 brzmień, 50 rytmów oraz 10 wbudowanych utworów, co w połączeniu z modułem brzmieniowym LSI oraz ośmiogłosową polifonią, pozwala na wiele godzin przyjemnej zabawy z muzyką, która szybko się nie znudzi. Wbudowany wyświetlacz pokazuje najważniejsze informacje, a przycisk szybkiej zmiany brzmienia na pianino bądź organy, w łatwy sposób daje dostęp do podstawowych ustawień. Całość dopełnia miła i przyjemna dla najmłodszych kolorystyka instrumentu.
 
100 Brzmień
Dla urozmaiconego repertuaru, instrument posiada 100 dobrej jakości brzmień.
 
50 Rytmów
Szeroki wybór spośród 50 zróżnicowanych rytmów, od bujającego walca po radosną salsę, idealnie wprowadza najmłodszych w świat muzyki Przycisk szybkiego wyboru pianina lub organ Twoje ulubione brzmienie jest dostępne od ręki. Dzięki przyciskowi przywoływania barwy organ lub pianina, otrzymujesz szybki i łatwy dostęp to podstawowych brzmień.
 
10 wbudowanych utworów do nauki
Ten malutki instrument posiada aż 10 wbudowanych melodii, zróżnicowanych stylistycznie, których nauka ucieszy każdego początkującego.
 
Wyświetlacz LCD
Wbudowany wyświetlacz zapewnia podgląd wybranych instrumentów, styli oraz innych istotnych informacji.
 
Specyfikacja:
  • Liczba klawiszy: 32
  • Brzmienia: 100
  • Rytmy użytkownika: 100
  • Utwory edukacyjne: 10
  • Line Out
  • Słuchawki/wyjście audio ( 3,5 mm mini stereo jack),
 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy