0

Struny do gitary akustycznej

Elixir struny do gitary akustycznej NANOWEB Phosphor Bronze 12-56

Elixir struny do gitary akustycznej NANOWEB Phosphor Bronze 12-56
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 112,00 PLN
Producent: Elixir
Model: ELX_16077
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Struny Elixir to najbardziej znana na świecie marka strun powlekanych. Struny serii NanoWeb posiadają cienką powłokę z opatentowanego tworzywa GORE, dzięki której żywotność strun wzrasta nawet 5cio krotnie w stosunku do zwykłych strun. Oznacza to, że struny Elixir brzmią jak nowe nawet kilka miesięcy! Dodatkową zaletą powlekanych strun Elixir jest to, że są one bardzo przyjemne w dotyku, a charakterystyczny świst towarzyszący przesuwaniu palców po zwykłych strunach, w strunach Elixir NanoWeb jest zredukowany do minimum.
 
Jednocześnie struny Elixir wykonane są przy użyciu najwyższej jakości komponentów i nowoczesnych technologii, które zapewniają im niezwykłą jakość, która bezsprzecznie przekłada się na genialne brzmienie Elixirów.
 
Struny serii Phosphor Bronze posiadają owijkę wykonaną z brązu z domieszką fosforu dzięki czemu brzmią ciepło, są odpowiednio zbalansowane, oferując głębokie, ciemne brzmienie.
 
Rozmiar strun w komplecie: .012 .016 .024 .035 .045 .056
 
Ten rozmiar jest idealny dla gitarzystów, którzy szukają średnio-twardych strun, które będą brzmiały potężnie, dzięki zwiększonym przekrojom strun basowych.
 
Struny w nowym opakowaniu.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy