0

Struny do gitary akustycznej

Elixir struny do gitary akustycznej POLYWEB 80/20 Bronze 12-56

Elixir struny do gitary akustycznej POLYWEB 80/20 Bronze 12-56
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 78,50 PLN
Producent: Elixir
Model: ELX_11075
Status: DOSTĘPNY
Opis produktu
Struny Elixir to najbardziej znana na świecie marka strun powlekanych. Struny serii NanoWeb posiadają cienką powłokę z opatentowanego tworzywa GORE, dzięki której żywotność strun wzrasta nawet 5cio krotnie w stosunku do zwykłych strun. Oznacza to, że struny Elixir brzmią jak nowe nawet kilka miesięcy! Dodatkową zaletą powlekanych strun Elixir jest to, że są one bardzo przyjemne w dotyku, a charakterystyczny świst towarzyszący przesuwaniu palców po zwykłych strunach, w strunach Elixir Polyweb jest zredukowany do minimum.
 
Jednocześnie struny Elixir wykonane są przy użyciu najwyższej jakości komponentów i nowoczesnych technologii, które zapewniają im niezwykłą jakość, która bezsprzecznie przekłada się na genialne brzmienie Elixirów.
 
Struny serii 80/20 Bronze Polyweb posiadają owijkę wykonaną z brązu w proporcjach 80% miedzi i 20% cynku oraz pogrubioną powłokę zabezpieczającą strunę przed korozją i brudem Polyweb. Jednocześnie powłoka Polyweb umożliwia praktycznie bezszmerowe i bardzo szybkie przesuwanie palców po strunach basowych. Brzmienie strun Polyweb można określić mianem bardzo ciepłego i łagodnego. 
 
Rozmiar strun w komplecie: .012 .016 .024 .035 .045 .056
 
Struny dwunastki to najbardziej uniwersalny komplet pod względem grubości i twardości strun. Wersja 12-56 posiada pogrubione struny basowe, co przekłada się na donośniejsze i głębokie brzmienie.
 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy