0

Struny do gitary elektrycznej

Elixir struny do gitary elektrycznej POLYWEB 9-46

Elixir struny do gitary elektrycznej POLYWEB 9-46
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 99,00 PLN
Producent: Elixir
Model: ELX_12025
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
Struny powlekane Polyweb do gitary elektrycznej 6-strunowej
Rozmiary strun w komplecie: .009 .011 .016 .026 .036 .046
 
Elixir Polyweb to zdecydowanie jedne z najlepszych strun gitarowych dostępnych na rynku. Jest to zawodowy produkt, który z czystym sumieniem możemy polecić nawet najbardziej wymagającym muzykom. Zarówno rdzeń strun, jak i ich owijka, zostały pokryte specjalną substancją ochronną, zabezpieczającą strunę przed korozją spowodowaną składnikami ludzkiego potu oraz osadzającym się brudem. W związku z tym zbędna, a nawet niewskazana jest konserwacja strun specjalnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.
 
Zastosowana polimerowa warstwa ochronna skutecznie chroni struny, nie będąc przy tym wyczuwalna pod palcami i nie wpływa negatywnie na naturalne brzmienie i atak strun.
Można powiedzieć, że odczucia związane podczas gry są identyczne jak w przypadku strun niepowlekanych. Ponadto, dzięki ochronnej owijce, jasny i żywy dźwięk strun Elixir utrzymuje się przez długi czas. Ich klarowność nie ustaje nawet przy wykonywaniu muzyki wymagającej bardzo ostrego traktowania strun. Umożliwia to zagranie kilku koncertów, bez utraty czystości brzmienia, gdyż przez bardzo długi czas utrzymują solidnie zaznaczoną górkę.
Wobec tego struny te są idealną propozycją dla koncertujących muzyków oraz osób, które chcą zachować świeże brzmienie przez długi czas ponieważ pojedynczy komplet może zachować brzmienie nawet do kilku miesięcy! 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy