0

Systemy LED

EVOLIGHTS LEDRAY IP65 - wall washer oświetlenie zewnętrzne

EVOLIGHTS LEDRAY IP65 - wall washer oświetlenie zewnętrzne
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 2 499,00 PLN
Model: 5908249812093
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
 Zewnętrzny wall washer
EVOLIGHTS LEDRAY IP65 to  profesjonalny zewnętrzny wall washer wyposażony w 16-sekcyjny układ diod operujący światłem w palecie RGB oraz 8-sekcyjny system emitujący światło białe. Oświetlacz doskonale spisuje się na otwartych scenach podczas koncertów i różnego typu występów, a także jako oświetlenie architektoniczne do podświetlania fasad budynków, pomników albo elementów zieleni.
 
W zestawie:
oświetlacz zewnętrzny Evolights Ledray IP65
przewód zasilający typu powercon
przewód sygnałowy DMX
uchwyty montażowe
instrukcja obsługi
 
 
 Efektowne podświetlanie budynków
Dzięki specjalnej wodoodpornej obudowie o wysokim stopniu ochrony (IP65) oraz gumowym nakładkom zabezpieczającym wszystkie złącza Evolights Ledray doskonale nadaje się do  podświetlania fasad budynków, oświetlania zabytków, gmachów muzealnych, pałaców, a także takich obiektów, jak hotele, puby albo restauracje. Świetnie sprawdza się także w zewnętrznej dekoracji światłem sali weselnych.
 
 
 
 Oświetlenie sceniczne open’er
Wall washer Evolights Ledray, dzięki zastosowaniu dwóch wielosekcyjnych układów diod LED pozwala tworzyć ciekawe, wielobarwne efekty świetlne i aktywną scenografię. Specjalne zabezpieczenia oraz odporność na pył i strugi deszczu, sprawiają, że śmiało może być stosowany na otwartych scenach nawet podczas załamania pogody. Dodatkowo funkcja RDM pozwala na zdalne zarządzanie ustawieniami jednostki. To bardzo przydatne szczególnie wtedy, gdy jest ona zainstalowana w trudno dostępnych miejscach, takich jak kratownice sceniczne i rampy oświetleniowe. Wysokie bezpieczeństwo podczas pracy gwarantuje także solidny uchwyt montażowy.
 
 
 
 Łatwa kontrola i jakość Evolights
Marka Evolights jest znana z jakości swoich produktów i chętnie wybierana przez profesjonalistów z całej branży estradowej. Sięgając po Ledray realizatorzy oświetlenia scenicznego otrzymują potężne, a jednocześnie stosunkowo  łatwe w obsłudze narzędzie, do którego kontroli wystarczy już 12 kanałów DMX. Precyzyjne sterowanie poszczególnymi sekcjami LED umożliwia tryb 59-kanałowy. Wall washer może również pracować samodzielnie w oparciu o wbudowane programy pracy lub działać w trybie Sound, w którym synchronizuje swoje działanie z dźwiękami i rytmem muzyki pochodzącymi z otoczenia. Sprzęt możemy obsługiwać również manualnie wybierając interesujący nas kolor statyczny.
 
 
 
Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: AC 100-240V, 50/60 Hz
Źródło światła 1: 96 x 5W zimne białe diody LED, 8 sekcji
Źródło światła 2: 672 x 0,3W diody LED RGB SMD, 16 sekcji
Maks. pobór mocy: 400W
Kąt świecenia: 120°
Kanały DMX: 12/59
Tryby pracy: manual, auto, sound, master/slave, DMX
Kontrola RDM: tak
Dimmer: liniowy 0-100%
Stroboskop: 1-25 fps
Wyświetlacz: OLED
Wymiary urządzenia (szer. x wys. x gł.): 48 x 22 x 14,5 cm
Wymiary kartonu: 57 x 33 x 24,5
Waga netto: 10 kg
Waga brutto: 12 kg
W zestawie: przewód zasilający, przewód DXM, uchwyty montażowe, instrukcja obsługi (EN/PL)
Oryginalne opakowanie i wypełnienie.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy