0

Oświetlenie Teatralne

EVOLIGHTS PAR 64 200W LED ZOOM AUTO - reflektor teatralny

EVOLIGHTS PAR 64 200W LED ZOOM AUTO - reflektor teatralny
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 1 098,90 PLN
Model: 5908249808256
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
 Reflektor teatralny
Evolights PAR 64 200W LED Zoom Auto to profesjonalny, jednosoczewkowy reflektor sceniczny, wyposażony w bardzo mocną, 200-watową diodę LED COB (Chip On Board). Moduł LED pozwala na uzyskanie ciepłego, białego światła, którego temperatura barwowa wynosi ok. 3200 Kelvinów. Dodatkowo ten reflektor teatralny oferuje dimmer oparty na krzywych, liniowy zmotoryzowany zoom, dzięki któremu wiązka może być rozpraszana pod kątem od 10 do nawet 50°, oraz specjalne uchwyty i ramę do filtrów dyfuzyjnych. Wszystkie te właściwości sprawiają, że ten led par tworzy równomierną plamę świetlną z lekko, lecz wyraźnie zarysowanymi krawędziami, przez co znakomicie sprawdza się na różnego rodzaju scenach: w teatrach, domach i ośrodkach kultury, a także podczas koncertów, gali, prezentacji, pokazów oraz wszelkiego typu eventów.
 
 
 
 Profesjonalne oświetlenie sceniczne
Komponenty reflektora zamknięte zostały w solidnej, aluminiowej obudowie pomalowanej proszkowo na kolor czarny. Do obu jej boków przymocowany został podwójny, prostokątny pałąk, dzięki któremu jupiter może pracować w pozycji stojącej. Stanowi on również uchwyt montażowy umożliwiający instalację PAR'a na statywach, kratownicach i rampach oświetleniowych. W części tylnej korpusu znajdują się gniazda powercon, w tym tzw. „podaj dalej” umożliwiające przesyłanie zasilania bezpośrednio z urządzenia do urządzenia, wejście i wyjście dla sygnałów DMX, oraz panel sterowania w postaci cyfrowego wyświetlacza LED i czterech przycisków. Za jego pomocą możemy ręcznie ustawić parametry pracy reflektora lub przełączyć go w tryb DMX i kontrolować przy wykorzystaniu zewnętrznych pulpitów sterowania.
 
 
 
 LED PAR 64 z elektronicznym zoom-em
Evolights PAR 64 200W LED Zoom Auto to profesjonalny reflektor punktowy LED. Elektronicznie sterowana zmienna ogniskowa, umożliwiająca tworzenie plamy świetlnej o różnej wielkości, możliwość stosowania kolorowych filtrów, 200 watów mocy oraz kontrola za pomocą sygnałów DMX i stroboskop działająca w trybie Sound tworzą z tego ledowego para doskonały reflektor teatralny, który z powodzeniem może być również stosowany w studiach telewizyjnych (brak migotania w kamerze) oraz różnego typu instalacjach oświetleniowych.


Specyfikacja techniczna:
Moc wejściowa: AC100-240V, 50/60Hz
Zużycie energii: 200W
Źródło światła: 200W biała dioda COB LED
Temperatura barwowa: 3200K
CRI: 92
Optyka: soczewka Fresnela
Natężenie światła: 18000lux@3m
Kąt wiązki: 10 – 50°
Zoom: elektroniczny
Tryby sterowania: statyczny, sound, master/slave, DMX512
Kanały DMX: 3, 7
Dimmer: liniowy 0-100% (4 krzywe ściemniania)
Stroboskop: tak – sterowanie DMX lub w synchronizacji z dźwiękiem (Sound Strobe)
Stopień ochrony: IP20 (do użytku wewnętrznego)
Wyświetlacz: cyfrowy LED
Gniazda danych DMX: 3-pinowe typu XLR
Wejście i wyjście zasilania: PowerCon
Chłodzenie: powietrzem + radiator
Wymiary reflektora: 200 x 280 x 390 mm
Rozmiar opakowania: 265 x 265 x 500 mm
Waga netto: 4,5 kg
Waga brutto: 5,2 kg
W zestawie: przewód zasilający, rama na filtry barwowe, instrukcja
Oryginalne opakowanie i wypełnienie.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video