0

Inne Instrumenty Perkusyjne

Hluru KM8-Maple - Mała kalimba

Hluru KM8-Maple - Mała kalimba
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 107,00 PLN
Model: KM8-Maple
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Kompaktowy rozmiar: Mały i kompaktowy rozmiar. Aby zapewnić większą głośność, model ten wykorzystuje północnoamerykański klon i grubszy korpus, aby uzyskać jaśniejszy dźwięk.
Nieśmiertelne umiejętności, klasyczne dziedzictwo: Jako jedna z reprezentatywnych marek muzyki ludowej w Chinach, Hluru absorbuje esencję afrykańskiej muzyki ludowej i wybiera czerwony palisander jako korpus dźwiękowy. Hluru integruje również zasady akustyczne i starannie rzeźbi wysokiej klasy kalimbę, aby zapewnić ludziom wspaniałe wrażenia muzyczne.
Charakterystyka drewna i barwy: Drewno o prostych słojach z wysokiej jakości naturalnego litego drewna zostało wybrane jako korpus dźwiękowy, ma naturalną teksturę, delikatną strukturę i doskonałą plastyczność akustyczną. Ma bogatą i przejrzystą barwę , głęboką górę , miękki sustain i żywą wydajność.
 
Zalecane dla osób: Ten rodzaj kalimby z czerwonego palisandru jest najlepszym wyborem dla profesjonalnych graczy. Wykonana jest z wysokiej jakości czerwonego palisandru. Jej ton jest jasny i łagodny, podobnie jak tancerka z doskonałą wydajnością na delikatnym wietrze.
 
Opis serii: Płaska konstrukcja, innowacyjna konstrukcja podparcia dłoni. Konstrukcja podparcia dłoni zapewnia wygodny chwyt. Ulepszona zintegrowana płaska konstrukcja sprawia, że dźwięk jest bardziej eteryczny, stabilny i delikatny. Nie tylko wzbogaca rodzaje ścieżek gry, ale także sprawia, że barwa dźwięku jest bardziej żywa i delikatna.
Produkty obejmują: kalimbę, młoteczek do strojenia, aksamitną torbę, czerwoną i zieloną naklejkę tonową, pudełko.

Marka: HLURU
Symbol: KM8-Maple
Seria: KMC
Rodzaj produktu: Instrumenty Perkusyjne
Typ produktu: Kalimba
 
Dane techniczne:
Ilość tonów: 8
Dane fizyczne: 
Skala: G4 A4 C5 D5 E5 G5 A5 C6
Kolor: Klon
Materiał: Drewno - Klon
Stal: 
Długość [cm]: 12
Szerokość [cm]: 7.5
Waga netto [kg]: 0.17
 
Wymiary opakowania [cm]: 16x10.5x5.5
 
W skład zestawu wchodzi:
1 x młotek do strojenia
1 x naklejki w kolorze czerwonym i zielonym
1 x woreczek
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy