0

Gitara Elektryczna

Ibanez AZES31 AZ Essential, Ivory - gitara elektryczna

Ibanez AZES31 AZ Essential, Ivory - gitara elektryczna
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 1 400,00 PLN
Producent: Ibanez
Model: AZES31-IV
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
Seria gitar elektrycznych AZES (AZ Essentials) wykorzystuje brzmienie, wszechstronność i świetną grywalność serii AZ i oferuje je szerszemu gronu muzyków dzięki bardziej przystępnej cenie. Instrumenty te mają jednak swoją specyfikę - rozstaw 635 mm, jednoczęściowe mono-gniazdo wyjściowe, czy wygodne, okrągłe siodełka stalowe, które pozwalają na szerszy zakres regulacji wysokości strun.
 
Korpus AZES31 wykonany jest z topoli. Klonowa szyjka jest przyklejona do jatobowej podstrunnicy z dwudziestoma dwoma średniej wielkości progami. Kropki pozycyjne ułatwiają poruszanie się po jego powierzchni.
 
Trzy pasywne przetworniki single-coil Essentials z magnesami ceramicznymi nadają gitarze zrównoważone brzmienie i wszechstronność dźwiękową - dzięki czemu instrument może być używany w szerokim zakresie stylów muzycznych. System przełączania pickupów Dyna-MIX 8 (pięciopozycyjny przełącznik ostrzowy i dwupozycyjny przełącznik alter) oferuje osiem różnych konfiguracji pickupów, w tym okablowanie szeregowe.
 
Struny zakotwiczone są w firmowych napędach z odlewu ciśnieniowego (split-shaft) oraz poprzez stały mostek w korpusie gitary. Stylowy wygląd podkreśla praktyczny pickguard i chromowane okucia.
 
Gitary z oznaczeniem Standard stanowią podstawową linię marki Ibanez. Są to instrumenty w przystępnej cenie, które przemawiają zarówno do początkujących jak i doświadczonych graczy dzięki swojej jakości wykonania, brzmieniu i grywalności.
 
 
 
 
Parametry:
Kolor producenta: Ivory
Kolor: Żółty
Wykończenie: Połysk
Typ: Super ST model
Pudło: Topola
Top: N/A
Szyjka: Klon
Profil szyjki: AZES
Menzura: 635 mm
Promień: 9,84 "
Ilość progów: 22
Rozmiar prógu zerowego: 42 mm
Gryf: Jatoba
Konfiguracja przetworników: S-S-S
Przetworniki: 3x Essentials pickup
Sterowanie: 1x Volume, 1x Tone, 1x Alter switch
Przełącznik: 5 pozycyjny
Mostek: Stały
Tunery: Ibanez
Hardware: Chrom
MIDI: Nie
USB: Nie
Futerał: Nie
Pokrowiec: Nie
Struny: D'Addario EXL110
Kraj pochodzenia: Indonezja
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy