0

iPhone, iPad, iPod - Akcesoria

IK Multimedia - iRig KEYS PRO

IK Multimedia - iRig KEYS PRO
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 655,00 PLN
Producent: IK MULTIMEDIA
Model: IK IP-IRIG-KEYSPRO
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu

iRig KEYS PRO to super kompaktowy kontroler MIDI „plug and play” z pełnowymiarowymi klawiszami i profesjonalnymi funkcjami. Mobilna klawiatura, którą możesz używać gdziekolwiek i kiedykolwiek- zasilana jest jedynie przez dołączony do zestawu pojedynczy kabel.

Mimo niewielkich gabarytów iRig KEYS PRO oferuje pełnowymiarowe klawisze dynamiczne, dające realistyczne wrażenia w trakcie gry. Dzięki 37-klawiszowej (3-oktawowej) klawiaturze możesz prawidłowo grać utwory wymagające użycia obu rąk. Co więcej,kontroler ma mnóstwo innych profesjonalnych cech i dostarczany jest z okablowaniem i oprogramowaniem dla urządzeń iOS – Lightning i 30-pinowym – oraz dla komputerów Mac i PC.

iRig KEYS PRO jest przydatna zarówno jako przenośna klawiatura MIDI, jak i jako kontroler studyjny i jest doskonałym rozwiązaniem, gdy chcesz użyć jednej klawiatury w obu sytuacjach. Podłącz ją do komputera Mac lub PC, aby użyć jej ze swoim oprogramowaniem DAW i programowymi instrumentami i zabierz ze sobą, by móc w każdej chwili użyć jej ze swoim iPhone’em, iPad’em czy iPod’em Touch.

Co w zestawie?

Rig KEYS PRO oferowany jest z dwiema darmowymi aplikacjami (do pobrania z AppStore): iGrand Piano FREE dla iPhone’a i iPad’a oraz SampleTank FREE dla iPhone’a i iPad’a. Dodatkowo, iRig KEYS PRO sprzedawany jest z numerem seryjnym do DARMOWEGO pobrania programu SampleTank 2 L, najwyższej klasy stacji roboczej dla Mac/PC (o wartości $129.99/€99.99/400 zł)!

Oprócz tego, posiadacze iRig KEYS PRO, po zarejestrowaniu, dostają darmowy instrument do iGrand Piano (Rock Piano 1) oraz darmowy, bonusowy zestaw dźwięków z dodatkowymi 48. brzmieniami do SampleTank iO

Opakowanie zawiera:

  • iRig KEYS PRO

  • kabel Lightning

  • kabel 30-pinowy

  • kabel Micro USB

 

Gabaryty:

  • Wymiary: 590 mm/23.22" x 189 mm/7.44" x 57 mm/2.24" (Sz x D x W)

  • Waga: 1.59 kg/56.09oz

 

Wymagania:

iRig KEYS PRO współpracuje z iPhone, iPod Touch, iPad oraz komputerami Mac i PC.

iRig KEYS PRO jest kompatybilny z iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod Touch (piątej, czwartej i trzeciej generacji), iPad czwartej generacji, iPad trzeciej generacji, iPad 2, iPad i iPad mini. iOS 4.3 lub nowszy jest wymagany.

Mac®: Mac OS X 10.5 lub nowszy.

Windows®: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP1), Windows 7 lub Windows 8.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video