0

Zestawy Nagłośnieniowe

JBL PRX ONE - Kolumnowy system nagłośnieniowy z mikserem i DSP

JBL PRX ONE - Kolumnowy system nagłośnieniowy z mikserem i DSP
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 7 770,00 PLN
Model: JBL-PRX ONE-EK
Status: DOSTĘPNY
Opis produktu

Specyfikacja: 

Rodzaj systemu: Przenośny zestaw głośnikowy
Rozmiar woofera: 12"
Rozmiar głośnika wysokotonowego: 2.5"
Ilość głośników wysokotonowych: 12
Maksymalny SPL: 130dB
Zakres częstotliwości -10: 35-20kHz
Zakres częstotliwości -3: 40-20kHz
Pozioma dyspersja: 130⁰
Pionowa dyspersja: 30⁰
Efekty: Lexicon/dbx, Reverb, EQ, Delay, AFS, Room EQ
Moc: 2000 W 
Impedancja wejściowa: 4kΩ balanced Combo, 2MΩ balanced Hi-Z Jack, 10kΩ 3.5mm single ended 2 channel.
Crossover Freq: 260Hz
I/O: 7 kanałów-  4x XLR Combo, 2x 1/4" jack Hi-Z, 1x 1/8"/BT, 1x XLR Through
Bluetooth: 5.0 streaming / zarządzanie
USB: 2x 2.0
Waga netto: 25.7kg
Wymiary: Szer.487 x Głęb.662 x Wys.860mm

JBL PRX ONE all-in-one zasilany PA wyposażony jest w akustycznie zoptymalizowany układ kolumn z 7-kanałowym mikserem cyfrowym, procesorem DSP, wiodącą w swojej klasie łącznością audio, funkcją Bluetooth i uniwersalną kontrolą aplikacji JBL Pro Connect.
 
Ciesz się niezrównaną mocą i wydajnością w eleganckiej, kompaktowej obudowie: PRX ONE zapewnia oszałamiające 130 dB( 6 dB więcej niż konkurencja), szerokiego pokrycia w pełnym paśmie od pierwszego do ostatniego rzędu. Sekcję  kolumnową posiadającą  12 driverów pracujących w technologii „JBL AIM"  12-calowy głośnik niskotonowy bass-reflex i wbudowany wzmacniacz o mocy 2000 W (szczyt).

PRX ONE jest idealny dla DJ-ów, muzyków, miejsc rozrywki, prezenterów korporacyjnych, wypożyczalni i domów modlitwy. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto wymaga najlepszej w swojej klasie mocy, wydajności akustycznej, kreatywnej kontroli i łączności w stylowej, w pełni funkcjonalnej kolumnie PA, która jest idealna zarówno do zastosowań instalacyjnych, jak i przenośnych.

Szybka konfiguracja pozwala natychmiast uzyskać pożądany efekt brzmieniowy, korzystając z pełnego zestawu profesjonalnych efektów Lexicon i dbx, w tym pogłosu, opóźnienia, kompresji czy Dbx DriveRack z funkcją AFS Pro Automatycznej eliminacji sprzężeń zwrotnych. Podłącz mikrofony, instrumenty, urządzenia mobilne i mikrofony bezprzewodowe za pomocą wszechstronnych wejść/wyjść PRX ONE (zawierających dedykowane zasilanie fantomowe i wejścia Hi-Z oraz profesjonalne złącza Neutrik) oraz funkcji Bluetooth 5.0. Pracuj szybciej i łatwiej dzięki intuicyjnemu dwutrybowemu mikserowi cyfrowemu zaprojektowanemu przez firmę Soundcraft, który można ustawić na ogólne funkcje miksowania lub sterowanie kanałem, a wszystko to można kontrolować za pomocą aplikacji lub wbudowanego kolorowego wyświetlacza LCD.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy