0

Kapodaster

JEREMI CU10 czerwony - Kapodaster do gitary klasycznej

JEREMI CU10 czerwony - Kapodaster do gitary klasycznej
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 19,00 PLN
Producent: Jeremi
Model: CU10 czerwony
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
IDEALNA BUDOWA I DŹWIĘK - Elegancki, zwięzły i zakrzywiony kształt, dobrze pasuje do gitary klasycznej i innych instrumentów muzycznych. Zbudowany z lekkiego aluminium wysokiej jakości. Mocny, wyściełany uchwyt sprężynowy. Mocno naciągnięte struny i koniec z niepokojącym brzęczeniem dzięki temu wysokowydajnemu capo.
 
DOBRZE ZAPROJEKTOWANA PODKŁADKA SILIKONOWA - Po wielu eksperymentach wybierana jest najlepsza grubość i materiał. Może nie tylko zapewnić, że gitara i struny nie zostaną uszkodzone, ale także może całkowicie przenosić wibracje i zapewniać dźwięk.
 
ZRÓWNOWAŻONA SIŁA - W oparciu o doskonałą strukturę zaprojektowaną w oparciu o teorię mechaniczną, sprężyna pamięci będzie równomiernie wywierać nacisk na każdą strunę, zapewniając, że pozostanie ona nastrojona i nie będzie brzęczeć. Super szybka zmiana pomiędzy progami. Szybko i łatwo zwalnia i zmienia położenie jedną ręką, bez zakłócania strojenia.
 
BEZ ZARYSOWAŃ - Wysokiej jakości podkładka silikonowa ochroni Twój instrument przed uszkodzeniem. Stalowa sprężyna z pamięcią wewnętrzną. Wywiera wystarczający nacisk na instrument.
 
WYSOKA WYDAJNOŚĆ - pozostaje w zgodzie z doskonałą intonacją na wszystkich progach. Sprężyna stalowa z pamięcią wewnętrzną zapewniającą wytrzymałość i odporność na zmęczenie.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy