0

Pasek Gitarowy

JEREMI S-201-F brązowy - Pas do gitary

JEREMI S-201-F brązowy - Pas do gitary
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 27,00 PLN
Producent: Jeremi
Model: S-201-F brązowy
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
Dane techniczne:
Producent: Jeremi
Model: S-201-F
Długość: max 140cm
Materiał: Taśma: stylonowa Zakończenie paska: skóra ekologiczna Klamra: metalowa
W zestawie: 1 x Pas do gitary 1 x Sznurówka umożliwiająca zamontowanie za główkę gitary
Szerokość: 5cm


KOMPATYBILNY ZE WSZYSTKIMI GITARAMI - Jedną z najlepszych cech naszego paska jest jego uniwersalna kompatybilność. Niezależnie od tego, czy Twoja gitara jest akustyczna, elektryczna, czy nawet basowa.
KLAMRA REGULACYJNA SLAJDU - Pasek gitarowy ma szerokość 5 cm i długość, którą można regulować w dowolnym miejscu, maks. 140 cm, dzięki czemu można go rozszerzyć do pracy z prawie rozmiarami ciała. Pozwala znaleźć długość, która Ci odpowiada i ułatwia grę.
WYGODNY I MIĘKKI - Nasz pasek do gitary wykonany jest z wysokiej jakości materiału. Pasek jest wystarczająco gruby, aby był wytrzymały i wygodny, a jednocześnie łatwy w regulacji.
ULEPSZENIE GRUBOŚCI - Grubsza tkanina paska sprawia, że ten pasek do gitary jest trwalszy, bezpieczniejszy, mocniejszy i nie boi się już zniszczyć gitary.
WYGODNY I WYTRZYMAŁY - Wysokiej jakości pasek do gitary o profesjonalnym designie, nie tylko gładki i wygodny w dotyku, ale także trwały pasek. Dodatkowo może ochronić Cię przed zarysowaniem koszuli. Wygodna taśma krawędziowa bez kolców ani ostrych krawędzi na szyi. Graj bezpiecznie i wygodnie
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy