0

Hardware / Statywy

KA-LINE STAND T-90 - Stołek dla perkusisty

KA-LINE STAND T-90 - Stołek dla perkusisty
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 257,00 PLN
Producent: KALINE
Model: T-90
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
1. Wygodne siedzisko
 
Stołek dla perkusisty KA-LINE STAND T-90 został zaprojektowany dla wygody użytkowników. Gruby, miękki materiał, którym obite jest siedzisko sprawia, że jest on niezwykle wygodny, nawet podczas długotrwałego grania. Niezależnie od tego, czy jesteś perkusistą, gitarzystą czy innym muzykiem, który potrzebuje komfortowego miejsca do gry, stołek spełni twoje oczekiwania.
 
2. Odpowiednia wysokość
 
Wysokość stołka wynosząca od 45 do 65 cm sprawia, że jest on idealny dla perkusistów. To właśnie ta wysokość zapewnia wygodę podczas gry na perkusji, pozwalając na swobodny dostęp do instrumentu. Jednocześnie brak podłokietników sprawia, że stołek jest również odpowiedni do gry na gitarze, ponieważ podłokietniki nie będą przeszkadzać podczas gry.
 
3. Łatwy transport i przechowywanie
 
Stołek KA-LINE STAND T-90 jest nie tylko wygodny, ale także praktyczny pod względem mobilności. Dzięki niskiej wadze i przenośnej konstrukcji jest łatwy do transportu. Ponadto możliwość złożenia sprawia, że zajmuje niewiele miejsca podczas przechowywania. To doskonała opcja dla muzyków, którzy często przemieszczają się z jednego miejsca w drugie.
 
4. Prosta instalacja
 
Montaż stołka jest niezwykle prosty i szybki. Jeśli jesteś klawiszowcem, gitarzystą lub innym instrumentalistą, docenisz możliwość szybkiego rozłożenia i złożenia stołka. Po wyjęciu stołka z opakowania, wystarczy rozstawić nóżki i dokręcić śrubę. Gotowe do użycia! To rozwiązanie, które oszczędza czas i pozwala skupić się na grze.
 
5. Dopasowany do każdego muzyka
 
Stołek jest przeznaczony nie tylko dla perkusistów. Wszechstronność sprawia, że może być używany przez różnych muzyków. Niezależnie od tego, czy grasz na keyboardzie, gitarze czy instrumencie dętym, komfortowy stołek jest nieoceniony. To miejsce, gdzie możesz usiąść z instrumentem i skupić się na muzyce, zapominając o niewygodzie.
 
6. Trwała konstrukcja
 
Stelaż stołka wykonany jest z chromowanej stali, co gwarantuje jego trwałość. Stabilność stołka zapewniają również antypoślizgowe gumowe nóżki, które nie tylko chronią podłogę przed zarysowaniami, ale także zapobiegają przesuwaniu się stołka podczas gry.


Marka: KA-LINE STAND
Symbol: T-90
Seria: T-90
 
Dane techniczne:
Rodzaj produktu: Statywy
Typ produktu: Stołek dla perkusisty
 
Dane fizyczne:
Materiał: Wykończenie siedziska sztuczna skóra, Stelaż stal chromowana
Kolor: Brązowy
Wysokość [cm]: 45 - 65
Wymiary opakowania [cm]: 40 x 20 x 43.5
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy