0

Przeszkadzajki / Perkusjonalia

Kera Audio G3-1 - Pudełko akustyczne AGOGO

Kera Audio G3-1 - Pudełko akustyczne AGOGO
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 25,60 PLN
Producent: KERA
Model: AGOGO G3-1
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Najważniejsze cechy:
 
Muzyczne dzwonki: pudełko akustyczne a-go-go jest wyposażone w 1 dopasowany tonalnie dzwonek do wykonywania podstawowych melodii.
 
Łatwy w obsłudze: dzwonek a-go-go dobrze leży w dłoniach dzieci i dorosłych dzięki drewnianemu uchwytowi.
 
Twórz muzykę kulturalną: dzwonek a-go-go to świetny podstawowy instrument, który pozwala młodym muzykom zapoznać się z muzyką z Ameryki Łacińskiej i nie tylko.
 
Wysoka jakość: ten drewniany instrument perkusyjny jest wykonany z litego drewna i został starannie dopracowany i wypolerowany. Jest trwały i przedłuża żywotność produktu.
 
Znakomite wykonanie: drewniany instrument perkusyjny jest wykonany z wykwintnego kunsztu, ma gładką powierzchnię, bez zadziorów i jest bezpieczny w użyciu i może być używany z pewnością.
 
Szeroko stosowane: ten drewniany instrument perkusyjny jest łatwy w użyciu i nauce dla początkujących, odpowiedni do wczesnej edukacji, rodziny, nauczania i występów.
 
Muzyczny prezent: ten drewniany instrument perkusyjny ma naturalny kolor drewna i może być prezentem dla dzieci lubiących muzykę.
 
Dla dzieci w wieku od 4 lat: ten instrument jest przeznaczony dla młodych muzyków w wieku od 4 lat — ważne jest, aby wiedzieć, że to prawdziwe instrumenty, oferujące najwyższą jakość w zmniejszonych rozmiarach i wesołe kolory, które najlepiej pasują do młodych muzyków.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy