0

Harmonijka

Kera Audio HERO-24CG - Harmonijka dwustronna w tonacji C/G

Kera Audio HERO-24CG - Harmonijka dwustronna w tonacji C/G
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 165,00 PLN
Producent: KERA
Model: HERO-24CG
Status: DOSTĘPNY
Opis produktu
Specjalnie zaprojektowany: Harmonijka C/G z 24 otworami. Tworzy piękne dźwięki, które uwielbiają dzieci i dorośli. Jego imponująco dobry stan z pewnością doceni każdy.
 
Materiały najwyższej jakości: Harmonijka wykonana jest z metalu z pokrywą ze stali nierdzewnej, dzięki czemu harmonijka jest odporna na korozję, solidna i trwała. Jest bezpieczna, niezawodna i zapewnia bezpieczeństwo użytkownika.
 
Osłona harmonijki wykorzystuje srebrną stal nierdzewną o jakości spożywczej jako główny materiał, dzięki czemu jest piękna i niełatwa do odkształcenia.
 
Ekskluzywne komponenty: Wykonany ze stalowej powłoki i grzebienia z żywicy ABS, zapewnia pełny dźwięk i wygodę dla ust podczas gry. Nie ma ostrych krawędzi, wszystko jest gładkie i łatwe do mycia i czyszczenia. Obrzeże ABS jest bezpieczne dla dłoni, łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Rozdzielacz przepływu powietrza i wbudowany rozdzielacz przepływu powietrza w grzebieniach harmonijki ustnej umożliwiają łatwe utrzymanie stabilnego przepływu powietrza, co ułatwia płynną grę.
 
Kompletny muzyczny zestaw upominkowy: stabilnie dostrojona harmonijka ustna o bogatym brzmieniu, dzięki której możesz zacząć grać, w bardzo przystępnej cenie. Można w nią grać w szkole, w domu, w samochodzie lub gdziekolwiek indziej.
 
Przenośna: Harmonijka ma wymiary 180x25x27, mały rozmiar sprawia, że można ją zabrać do kieszeni, możesz zabrać ją wszędzie, gdzie chcesz, może być również świetną ozdobą Twojego pokoju i biura.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy