0

Przeszkadzajki / Perkusjonalia

Kera Audio TH8-5 - Tamburyno z membraną

Kera Audio TH8-5 - Tamburyno z membraną
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 36,00 PLN
Producent: KERA
Model: TH8-5
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Solidne i trwałe: Ręczny bęben jest lekki i łatwy do przenoszenia, metalowe talerzyki mają wyraźny i czysty dźwięk, niełatwe do rdzewienia, pozwalają uzyskać dowolny rytm i w pełni cieszyć się światem muzyki.
Cechy: Wyposażone w pojedynczy rząd dzwonków dla wyraźnego dźwięku, pozwala stworzyć wesołą atmosferę. Ręczny tamburyn wydaje wspaniały dźwięk podczas potrząsania lub uderzania. Tamburyno z membraną do ręcznego uderzania nie jest dostosowane do uderzania pałeczką.
Praktyczne: Instrument perkusyjny służy do akompaniamentu śpiewu lub tańca, jam session, chórów kościelnych, imprez, edukacji w klasie dzieci i jest doskonałym wyborem instrumentu do akompaniamentu.
Specjalny prezent: Ręczny tamburyn jest odpowiedni dla dzieci, aby rozwinąć poczucie rytmu i zainteresowania muzyczne, lub dla przyjaciół, rodziny i kolegów, którzy lubią instrumenty perkusyjne, muzykę i taniec.
Ochrona środowiska: Składa się z ramy z litego drewna z dobrymi metalowymi dzwonkami, trwałą, sztuczną skórą owczą, bardzo trwałą, gładką i delikatną powierzchnią, element dzwonka został zaprojektowany tak, aby uniknąć zadrapań, jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Wytwarza wspaniały dźwięk po potrząśnięciu lub uderzeniu.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy