0

Wzmacniacze / Comba Basowe

LANEY Mini Bass NX - mini combo basowe

LANEY Mini Bass NX - mini combo basowe
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 399,00 PLN
Producent: Laney
Model: MINI-BASS-NX
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
Laney Mini Series to kompaktowe, zasilane bateryjnie combo tranzystorowe. Są to urządzenia z najbardziej prostymi i przejrzystymi kontrolkami, które są teraz dostępne w wersji Mini Bass oprócz wersji gitarowych.
 
Laney Mini Bass NX oferuje, oprócz tradycyjnych potencjometrów głośności, wzmocnienia i korekcji, potencjometr Tilt i przycisk Shape do podkreślenia pasm basu, tonów średnich i wysokich. Jest też wejście liniowe dla urządzeń CD/MP3, wyjście słuchawkowe i gniazdo LSI (Laney Smart Insert) do podłączenia telefonu lub tabletu do combo. Następnie można użyć aplikacji Ultimate Guitar's Tonebridge, aby wybrać z obszernej bazy brzmień efektów i instrumentów.
 
Combo jest wyposażone w parę 3-calowych głośników i może być zasilane sześcioma bateriami ołówkowymi AA lub opcjonalnym zasilaczem 12 V DC. To sprawia, że jest to idealny wybór do domu i świetny towarzysz podróży, gdzie możesz wybierać spośród wielu brzmień gitarowych w bazie danych aplikacji Tonebridge i zamienić Mini w disc jockey'a na wieczór, aby zabawiać siebie i swoich przyjaciół.
 
W zestawie znajduje się kabel połączeniowy LSI i kupon dający trzymiesięczny darmowy dostęp do bazy danych Ultimate Guitar Pro.
Opis został przetłumaczony maszynowo
 
Parametry
Moc: 6 W
Sterowanie: Gain, Level, Tone, Tilt, Volume
Limiter: Nie
Kompresor: Nie
Wyjście dla kolumny zewnętrznej: Nie
Wyjście DI: Nie
Pętla efektów: Nie
Wyjście słuchawkowe: Tak
Wejście MP3/liniowe: Tak
Praca na baterie: Tak
Bluetooth: Nie
Tuner zintegrowany: Nie
Tweeter: Nie
Głośnik: 2x 3 "
Masa: 1,4 kg
Wymiary: 146 x 205 x 130 mm
Kraj pochodzenia: Chiny
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy