0

Akcesoria

LETO DZ-201 - Żeberko do skrzypiec 4/4

LETO DZ-201 - Żeberko do skrzypiec 4/4
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 76,00 PLN
Producent: LETO
Model: DZ-201
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Profesjonalna regulacja: wysokość i kąt nakładki na ramię skrzypiec są w pełni regulowane i można je ustawić tak, aby pasowały do skrzypiec. Dopasowana konstrukcja, zapobiegająca upuszczaniu, zapobiegająca upuszczaniu, mocna i bezproblemowa, bez wywierania dużego nacisku w dół od podbródka, pięknie dopasowująca się do kształtu ludzkiego ramienia, dzięki czemu odtwarzanie muzyki jest bardziej naturalne i wygodne.
Ręcznie robione, trwałe: materiał podpórki pod gryf skrzypiec to lite drewno, trwałe i niełatwe do złamania, dobre do przenoszenia dźwięku i trwałe. Nawet przy dłuższym użytkowaniu gumowe nóżki nie przyklejają się do powierzchni skrzypiec.
Wygodne: każde skrzypce na ramię wykonane są z wysokiej jakości poduszki z gąbki, która może zapewnić maksymalny i długotrwały komfort oraz doskonałe wsparcie. Ten wysokiej jakości materiał jest bardzo gruby i miękki. Podczas ćwiczeń i występów Twoje ramiona nigdy nie będą zmęczone ani bolesne.
Wysokiej jakości nóżki z pazurami: wysokiej jakości nóżki z pazurami, podbródek na skrzypce wykonany z miękkiego lateksu, który nie boli pianina, zapobiega wypadaniu i nie jest łatwy do starzenia. Gumowe nóżki chronią powierzchnię skrzypiec i zapobiegają ich uszkodzeniu lub zarysowaniu.


Dane techniczne:
Producent: LETO
Model: DZ-201
Rozmiar: 4/4
Materiał: Korpus drewniany, Gumowane antypoślizgowe nóżki
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy