0

Systemy LED

LIGHT4ME BELKA LED PAR LASER - zestaw oświetleniowy

LIGHT4ME BELKA LED PAR LASER - zestaw oświetleniowy
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 749,00 PLN
Model: 5907780147725
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
LIGHT4ME BELKA LED PAR LASER to mobilny zestaw oświetleniowy w układzie „T” z możliwością bezprzewodowego sterowania pilotem, w którego skład wchodzi poprzeczna listwa z dwoma reflektorami PAR i dwoma laserami, zainstalowana na trójnożnym statywie. Do zestawu dołączone są dwa solidne pokrowce z nieprzemakalnej kodury, umożliwiające przechowywanie i wygodny transport sprzętu. Set znakomicie sprawdza się na niewielkich scenach, w klubach tanecznych i dyskotekach, a także na weselach, osiemnastkach i różnego rodzaju imprezach okolicznościowych.
 
Reflektory typu led par wyposażone zostały w dwanaście 1-watowych diod emitujących światło w palecie barw RGBW. Ich obudowy powstały z lekkiego tworzywa sztucznego odpornego na wysokie temperatury. Urządzenia emitują żywe i nasycone kolorami wiązki światła, znakomicie doświetlając sceny i parkiety taneczne. Oferują kilka wbudowanych programów świecenia oraz funkcję stroboskopu.
 
Komponenty rzutników laserowych zamknięte zostały w lekkich, aluminiowych obudowach. Znajdujący się z przodu emiter generuje skupione, ruchome wiązki w kolorach czerwonym i zielonym, tworząc w ten sposób dodatkowe efekty świetlne. Światła laserowe są w pełni bezpieczne, dlatego mogą być szeroko stosowane na scenie, w dyskotekach, podczas bali i różnego rodzaju imprez rozrywkowych.
 
Ledowe reflektory oraz lasery przymocowane zostały do poprzecznej listwy za pomocą tradycyjnych uchwytów montażowych. Urządzenia posiadają szeroki zakres ruchów w płaszczyźnie poziomej i pionowej, dzięki czemu możemy nimi manipulować i precyzyjnie wybrać oświetlaną przez nie powierzchnię. Napięcie oraz sygnały sterujące DMX z listwy podawane są do jednostek za pomocą 3-pinowych, dokręcanych złączy. W części tylnej belki znajduje się gniazdo zasilania IEC, porty XLR umożliwiające kontrolowanie pracy zestawu za pomocą protokołu DMX, oraz panel sterowania w postaci cyfrowego wyświetlacza LED i czterech przycisków. Za ich pomocą możemy wybrać jeden z kilku trybów pracy multiefektu:
 
auto, w którym zestaw LED działa samodzielnie, a poszczególne urządzenia bazują na wbudowanych programach pracy;
sound, w którym światła, dzięki czułemu mikrofonowi zainstalowanemu w korpusie listwy, pracują w sposób harmoniczny z muzyką;
master/slave, gdy zestawy łączone są w grupy za pomocą gniazd i przewodów DMX, a sposób działania pierwszego urządzenia w łańcuchu odwzorowywany jest przez pozostałe belki, co przekłada się na synchroniczną pracę całego zespołu;
DMX, kiedy praca pojedynczych multiefektów lub całych grup kontrolowana jest za pomocą zewnętrznych konsoli i sterowników oświetlenia.
BELKA LED PAR LASER to łatwy i szybki sposób na realizację dynamicznego oświetlenia scenicznego. Cały zestaw jest lekki i mobilny, a dzięki możliwości kontrolowania go za pomocą bezprzewodowego pilota na podczerwień doskonale sprawdza się w sytuacjach, gdy listwa musi być zainstalowana w trudno dostępnym miejscu. Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: AC100-240V, 50/60Hz
Moc: 40W
Źródło światła: 2 reflektory 12x1W RGBW LED, 2 lasery R120mW, G30mW
Bezpiecznik: 3A
Tryby pracy: auto, sound, master/slave, DMX, sterowanie pilotem
Ilość kanałów DMX: 3/7/11
Temperatura pracy: -20°C – 40°C
Gniazda DMX: 3-pinowe wejścia i wyjścia XLR
Wymiary: 660 x 150 x 80 mm (bez statywu)
Waga: 5,5 kg
Oryginalne opakowanie i wypełnienie.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video