0

Systemy LED

LIGHT4ME FOCUS 150 SPOT - głowica ruchoma LED

LIGHT4ME FOCUS 150 SPOT - głowica ruchoma LED
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 1 978,90 PLN
Producent: MUSIC EXPRESS
Model: 5908249817166
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
⭐ Estradowa głowica ruchoma klasy Pro
Light4Me Focus 150 Spot to profesjonalna głowica ruchoma LED, której źródłem światła jest dioda o mocy 150 watów. Głowa wyposażona jest w tarczę 9 kolorów, dwie tarcze gobo z 8 (statyczne) oraz 6 (rotacyjne) nowoczesnymi wzorami kształtującymi promień świetlny, a także obrotową pryzmę rozszczepiającą wiązkę. Ostrość plamy świetlnej może być regulowana za pomocą elektronicznego focusa. Głowica doskonale spisuje się na każdej scenie i tanecznym parkiecie. Możemy go wykorzystać zarówno w mobilnych i stałych instalacjach podczas muzycznych koncertów, pokazów, gali, występów w domach i ośrodkach kultury, a także na imprezach w klubach muzycznych, dyskotekach, podczas DJ party oraz jako oprawa oświetleniowa dla mobilnych DJ-ów, zespołów i firm eventowych ✅.
 
W zestawie:
głowica ruchoma Light4Me Focus 150 Spot
przewód zasilający powercon
przewód sygnałowy DMX
uchwyt montażowy
instrukcja obsługi (PL/ENG)
 
 
⭐ Głowica typu spot idealna na scenę
Głowica ruchoma LED Focus 150 Spot to głowica typu spot – jej kąt świecenia to 15 stopni, co umożliwia skuteczne oświetlenie konkretnego, pożądanego obszaru na scenie lub parkiecie ✅. Dodatkowa funkcja, która gwarantuje zróżnicowanie oprawy oświetleniowej tworzonej za pomocą tego urządzenia, to regulowany stroboskop. Szeroki zakres ruchów wertykalnych i horyzontalnych pozwala na oświetlenie bardzo szerokiego obszaru.
 
 
 
⭐ Obsługa głowicy wysokiej jakości od Light4Me
Głowica sceniczna Light4Me Focus 150 Spot to bardzo wysoka jakość wykonania i użytych komponentów elektronicznych. Urządzenie posiada bardzo solidną obudowę wyposażoną w uchwyty umożliwiające jego przenoszenie oraz instalację na rampach oświetleniowych i kratownicach scenicznych ✅. W tylnej części głowicy znajduje się gniazdo zasilania typu powercon, a także 3-stykowe wejście i wyjście typu XLR umożliwiające kontrolowanie głowicy LED za pomocą protokołu DMX. Przedni panel sterowania posiada kolorowy wyświetlacz LCD oraz 5 przycisków umożliwiających poruszanie się po menu i wybór jednego z czterech dostępnych trybów pracy:
 
auto – w tym trybie urządzenie pracuje w sposób autonomiczny bazując na wbudowanych algorytmach odpowiadających za ruch i sposób świecenia;
sound – tryb kontroli za pomocą dźwięku, wykorzystujący bardzo czuły mikrofon zainstalowany w korpusie obudowy;
master/slave – tryb pracy synchronicznej, w którym jednostki łączone są ze sobą w zespoły za pomocą gniazd i przewodów DMX, a sposób pracy pierwszej głowicy w linii odwzorowywany jest przez pozostałe urządzenia;
DMX – gdy do kontrolowania pracy świateł wykorzystywane są zewnętrzne kontrolery i pulpity sterujące.
 
 
⭐ Oświetlenie sceniczne dla zespołu lub DJ-a
Light4Me Focus 150 Spot to doskonałe oświetlenie sceniczne, które zostało zaprojektowane z myślą o różnych instalacjach oświetleniowych. Dzięki niewielkiej wadze głowica LED jest bardzo mobilna, a jej wewnętrzne mechanizmy i funkcje pozwalają na zastosowanie w niemal każdej sytuacji scenicznej ✅. Głowica może pracować jako dynamiczne oświetlenie dyskotekowe, oświetlacz estradowy lub teatralny spot w domach i ośrodkach kultury, a także jako oprawa oświetleniowa dla zespołów eventowych i mobilnych DJ-ów. Warto również dodać, że w porównaniu z innymi urządzeniami oświetleniowymi tej klasy dostępnymi obecnie na rynku, Light4Me Focus 150 Spot to także konkurencyjna cenowo głowica ruchoma LED, której najwyższą jakość gwarantuje marka Light4Me.
 
 
 
Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: AC 90-240V, 50/60 Hz
Bezpiecznik: F5A/250V
Zużycie energii: 220W
Gniazdo zasilania: powercon
Wejście i wyjście DMX: 3-pinowe typu XLR
Źródło światła:150W biała dioda LED
Kąt świecenia: 15°
Tarcza kolorów: 9 kolorów + biały (open)
Tarcza gobo statycznych: 8 + biały (open)
Tarcza gobo rotacyjnych: 6 + biały (open)
Dimmer: pełnozakresowy (0-100%)
Focus: elektroniczny
Częstotliwość stroboskopu: 1-25 Hz
Efekty stroboskopowe: Pulse, Random
Pryzma: 5-ścienna, rotacyjna
Efekty: Color Scroll, Gobo Shake, Gobo Scroll
Zakres ruchów horyzontalnych Pan: 540°, kontrola prędkości ruchu
Zakres ruchów wertykalnych Tilt: 270°, kontrola prędkości ruchu
Tryby pracy: DMX512, Master/Slave, Sound, Auto
Kanały DMX: 16
Obudowa: metal + tworzywo sztuczne odporne na wysokie temperatury
Wymiary: 44 x 30,5 x 31,5 cm
Waga: 7 kg
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy