0

Systemy LED

LIGHT4ME LED BAR 64x3W RGB - listwa 8 sekcji + pilot

LIGHT4ME LED BAR 64x3W RGB - listwa 8 sekcji + pilot
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 599,00 PLN
Model: 5908249800458
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
LIGHT4ME LED BAR 64X3W RGB to 8-sekcyjny, profesjonalny naświetlacz liniowy z możliwością sterowania za pomocą bezprzewodowego pilota, wyposażony w 64 mocne, 3-watowe diody LED operujące światłem w palecie kolorów RGB. Ledowa listwa znakomicie sprawdza się na różnego typu scenach, w dekoracji światłem wnętrz restauracyjnych, hotelowych, sali weselnych, a także elementów architektury. Dzięki podziałowi na 8 sekcji można ją również wykorzystać jako element efektowy czy do stworzenia ciekawej piksel mapy.
 
Komponenty oświetlacza LED zamknięte zostały w podłużnej obudowie. Na obu jej końcach znajdują się otwory umożliwiające zamontowanie podstaw, dzięki którym belka może pracować w pozycji stojącej lub wiszącej. Uchwyty pozwalają również ustawić listwę LED pod odpowiednim kątem w stosunku do oświetlanej powierzchni. W górnej części led bara zainstalowane są 64 diody rozmieszczone w dwóch rzędach. Na jednym z boków mieszczą się gniazda zasilania (w tym tzw. „podaj dalej” umożliwiające podawanie napięcia bezpośrednio z urządzenia do urządzenia), 3-pinowe wejście i wyjście XLR dla sygnałów DMX oraz panel sterowania w postaci czterech przycisków i cyfrowego wyświetlacza LED. Za ich pomocą możemy ustawić kolor statyczny, którym wall washer będzie oświetlał interesującą nas powierzchnię, lub wybrać jeden z czterech trybów pracy urządzenia:
 
auto, w którym oświetlacz LED będzie pracował samodzielnie w oparciu o jeden z 13 wbudowanych programów automatycznych;
sound, w którym reflektor liniowy zsynchronizuje swoja pracę z dźwiękami muzyki płynącymi z otoczenia dzięki wbudowanemu, bardzo czułemu mikrofonowi;
master/slave, gdy led stripy łączone są za pośrednictwem gniazd i przewodów DMX w sposób szeregowy, a pierwsze urządzenie w linii określa sposób działania wszystkich jednostek;
DMX, kiedy do kontrolowania pracy jednego lub grupy podświetlaczy LED wykorzystywane są zewnętrzne sterowniki, pulpity lub konsole.
LIGHT4ME LED BAR 64x3W RGB to bez wątpienia jedna z ciekawszych propozycji zdalnie sterowanego liniowego oświetlacza w sklepie muzycznym Music Express. Dwa rzędy 32 diod, szeroki kąt świecenia wynoszący 40°, funkcja stroboskopu, a także żywe i nasycone kolory odwzorowywane na oświetlanej powierzchni tworzą z niego doskonałe oświetlenie sceniczne. Belka LED znakomicie sprawdza się podczas koncertów live, a także w dyskotekach i klubach muzycznych. Jest też świetnym narzędziem realizującym oświetlenie dekoracyjne na wszelkiego typu imprezach okolicznościowych, galach i eventach.

Specyfikacja techniczna:
Źródło światła: 64x3W RGB (3w1) LED
Podział na sekcje: 8 sekcji po 8 diod
Zasilanie: AC100-220V, 50-60Hz
Zużycie energii: 198W
Kąt świecenia: 40°
Gniazda DMX: 3-pinowe wejście i wyjście typu XLR
Gniazda zasilania: IEC
Obudowa: czarna, aluminiowa
Miejsce pracy: wnętrza
Temperatura pracy: -20°C ~ 45°C
Dopuszczalna wilgotność: 0% – 90%
Panel sterowania: wyświetlacz LED + 4 przyciski
Zdalne sterowanie: pilot bezprzewodowy na podczerwień (IR)
Kanały DMX: 2/3/4/7/14/26
Tryby pracy: auto, sound, master/slave, DMX, kolor statyczny
Ilość wbudowanych programów pracy: 13
Wymiary: 1020 x 70 x 75 mm
Waga: 2,2 kg
W zestawie: uchwyty montażowe, pilot IR
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy