0

Wytwornice Dymu / Dymiarki

LIGHT4ME S 700W - wytwornica dymu mgły pilot

LIGHT4ME S 700W - wytwornica dymu mgły pilot
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 199,00 PLN
Model: 5907780148630
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
 Wytwornica dymu na każdą imprezę!
Light4Me S 700W to niewielka, kompaktowa i bardzo wydajna wytwornica dymu (wytwornica mgły), która świetnie sprawdzi się na każdej imprezie. Wypełniająca przestrzeń para uwidacznia promienie świateł, dzięki czemu dymiarka doskonale spisuje się na niewielkich scenach muzycznych, w klubach tanecznych i dyskotekach, podczas zabaw sylwestrowych, studniówek, 18-nastek, a także na prywatkach, domówkach i różnego typu imprezach rozrywkowych.
 
 
 
 Wytwornica dymu dla mobilnego DJ-a i zespołu eventowego
Wytwornica dymu S 700W to urządzenie potrzebne do uzupełnienia każdego pokazu świetlnego w niezbędną mgłę wypełniającą przestrzeń, dzięki której niewidzialne w przezroczystym powietrzu promienie świetlne stają się widoczne, nabierają wyrazistości i kolorów. To idealne rozwiązanie dla mobilnego DJ-a, zespołu lub firmy eventowej. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że maszyna do dymu Light4ME S 700W jest wygodna w transporcie i łatwo można ją zabrać ze sobą na każdą imprezę!
 
 
 
 Uniwersalność zastosowań Light4Me S 700W
Wytwornica mgły Light4Me S 700W to uniwersalne narzędzie idealne zarówno do pracy scenicznej i klubowej. Dymiarkę można wykorzystać praktycznie na  każdej imprezie w niewielkich obiektach, a także w warunkach domowych. Uświetni pokaz świetlny w każdym zespole muzycznym, na małych salach bankietowych, imprezach weselnych, w domach i ośrodkach kultury oraz szkołach i przedszkolach. Urządzenie jest gotowe do użycia po rozpakowaniu i zalaniu odpowiednim płynem do dymu.
 
 
 
 Jakość Light4Me i konkurencyjna cena
Light4Me S 700W to również najlepsza oferta w klasie cenowej i jakościowej. Dzięki wysokiej jakości komponentom jest niezawodna w każdych warunkach. Generator mgły posiada 700-watową grzałkę, której moc przekłada się na krótki czas nagrzewania maszyny. W tylnej części obudowy znajduje się włącznik zasilania oraz wskaźnik ilości płynu. W zestawie jest również pilot przewodowy na 3-metrowym kablu, dzięki czemu urządzenie można ustawić w dowolnym miejscu.
 
 
 
Specyfikacja techniczna:
Wydajność: 75 m3 na minutę
Moc grzałki: 700 W
Czas nagrzewania: 2 min.
Pojemność zbiornika: 0,25 L
Sterownik: przewodowy z kablem 3 m
Zasilanie: AC110-240V, 50/60 Hz
Wymiary: 26 x 14,5 x 13 cm
Waga: 2,5 kg
W zestawie: przewód zasilający, pilot przewodowy, instrukcja obsługi
Oryginalne opakowanie oraz wypełnienie.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy