0

Systemy LED

LIGHT4ME STROBE MULTI BAR - listwa oświetleniowa LED

LIGHT4ME STROBE MULTI BAR - listwa oświetleniowa LED
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 699,00 PLN
Producent: MUSIC EXPRESS
Model: 5908249822559
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
⭐ Profesjonalny stroboskop – sceniczna listwa oświetleniowa
Light4Me Strobe Multi Bar to solidnie wykonana, profesjonalna stroboskopowa listwa oświetleniowa LED o klasie IP20 oraz dużej mocy ✅. Urządzenie znakomicie sprawdza się na niewielkich i średniej wielkości scenach, stanowiąc jeden z elementów oświetlenia estradowego. Jej głównym zadaniem jest doświetlanie, a także tworzenie rozbłysków podczas występów artystycznych. Może być również z powodzeniem wykorzystywana do dekoracji światłem lub jako oświetlenie architektoniczne.
 
W zestawie:
stroboskopowa listwa oświetleniowa Light4Me Strobe Multi Bar;
przewód zasilający powercon;
przewód sygnałowy DMX;
uchwyt montażowy;
instrukcja obsługi (PL/EN).
 
 
⭐ Solidny, wysokiej jakości efekt oświetleniowy
Komponenty blindera zostały zamknięte w solidnej, metalowej obudowie. Jej główną część stanowi panel świetlny operujący światłem w palecie barw RGB+CW (czerwony, zielony, niebieski, zimny biały) ✅. W jego skład wchodzi układ 480 diod LED (RGB) o mocy 0,3 wata, które są rozmieszczone w 48 sekcjach po 10 sztuk w górnej i dolnej części panelu świetlnego. Dodatkowe źródło światła stanowi poprzeczna listwa w centrum panelu świetlnego, na której znajduje się 240 diod LED SMD5730 (zimna biel) o mocy 0,3 wata rozmieszonych w 24 sekcjach po 10 sztuk.
 
W części tylnej obudowy stroboskopu estradowego znajduje się trwały, dołączony do zestawu uchwyt montażowy, umożliwiający instalację oświetlacza na kratownicach i rampach oświetleniowych ✅. Oprócz uchwytu montażowego w części tylnej znajdują się również gniazda zasilania wejścia i wyjścia powercon, wejście i wyjście dla sygnału DMX oraz panel sterowania w postaci cyfrowego wyświetlacza LED i czterech przycisków (Menu, Up, Down, Enter). Za jego pomocą możemy wybrać jeden z trybów pracy oświetlacza:
 
auto, w którym blinder działa w sposób samodzielny wykorzystując do tego jeden z automatycznych programów pracy;
master/slave, gdy urządzenia za pomocą gniazd i przewodów DMX łączone są szeregowo w grupy, a pierwsze urządzenie w linii określa sposób pracy pozostałych jednostek;
DMX, gdy do kontrolowania pracy pojedynczego stroboskopu lub grupy urządzeń wykorzystywane są zewnętrzne pulpity sterowania i konsole.
 
 
⭐ Łatwa obsługa i jakość Light4Me
Light4Me Strobe Multi Bar to listwa stroboskopowa LED, który oprócz tradycyjnego zastosowania podczas koncertów, na teatralnych scenach czy w domach i ośrodkach kultury, świetnie sprawdza się również w dyskotekach, pubach, a także do oświetlania architektury wielkopowierzchniowych wnętrz ✅. Jego solidna konstrukcja, wysokiej jakości elektronika, duża moc świecenia oraz bardzo przystępna cena stawiają go wysoko na liście konkurencyjnych urządzeń tego typu, dostępnych obecnie na rynku. Na pewno warto zwrócić uwagę na ten produkt marki Light4Me zastanawiając się, jaki oświetlacz sceniczny wybrać dla swoich potrzeb.
 
 
 
Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: AC90-240V, 50/60Hz
Zużycie energii: 200W
Bezpiecznik: 5A
Źródło światła: 480x0,3W RGB (3w1) LED + 240x0,3W CW SMD5730 (zimna biel)
Sekcje:
RGB: 48 po 10 sztuki
CW: 24 po 10 sztuk
Częstotliwość pracy stroboskopu: 1-30 Hz
Tryby pracy: auto, master/slave, DMX
Kanały DMX: 4/16/168
Dimmer: liniowy, pełnozakresowy (0-100%)
Temperatura pracy: -30°C - 50°C
System chłodzenia: aktywny (wentylatory)
Obudowa:
Kolor: czarny
Materiał: metal
Złącza danych: DMX 3-pin in/out
Złącza zasilania: powercon in/out
Klasa IP: IP20
Wymiary urządzenia: 100 x 10 x 14 cm
Wymiary opakowania: 102 x 11 x 14 cm
Waga netto: 2,6 kg
Waga brutto: 3,3 kg
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy