0

Systemy LED

LIGHT4ME TWIN BEAM 210 - mini głowica ruchoma LED dwustronna

LIGHT4ME TWIN BEAM 210 - mini głowica ruchoma LED dwustronna
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 479,00 PLN
Model: 5907780149934
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
LIGHT4ME TWIN BEAM 210 to niewielka, lekka i bardzo efektowna, dwustronna minigłowica ruchoma led beam, wyposażona w parę niezależnych, mocnych, 10-watowych diod RGBW emitujących wiązki światła w przeciwnych kierunkach. Jej niewątpliwą zaletą jest również możliwość nieograniczonej rotacji źródła światła w osi pionowej. Dzięki temu ten reflektor tworzy dynamiczne oświetlenie, które doskonale sprawdza się w klubach tanecznych, jako oświetlenie dyskotekowe, na niewielkich scenach muzycznych, w trakcie studniówek, 18-nastek, na prywatkach, a także w mobilnej pracy DJ-ów.
 
Podzespoły ruchomej głowy led zamknięte zostały w lekkiej obudowie wykonanej z tworzywa sztucznego. W tylnej części podstawy znajduje się gniazdo zasilania IEC oraz 3-stykowe wejście i wyjście typu XLR umożliwiające kontrolowanie urządzenia za pomocą protokołu DMX. Odpowiednie chłodzenie zapewniają ciche wentylatory, dzięki którym sprzęt nie generuje zbędnego szumu. Z przodu mieści się panel sterowania w postaci cyfrowego wyświetlacza LCD oraz czterech przycisków. Za ich pomocą możemy wprowadzać zmiany w ustawieniach menu, a także wybrać jeden z czterech trybów pracy jednostki:
 
auto, w którym głowica led działa autonomicznie w oparciu o jeden z dziesięciu wbudowanych programów pracy;
sound, w którym reflektor pracuje samodzielnie synchronizując działanie z rytmem i dźwiękami muzyki z otoczenia za pomocą czułego mikrofonu wbudowanego w korpus obudowy;
master/slave, gdy urządzenia zostają ze sobą połączone za pomocą gniazd i przewodów DMX, a pierwsza jednostka w linii steruje działaniem całego zespołu w celu uzyskania efektu pracy synchronicznej;
DMX, kiedy do kontrolowania pojedynczego reflektora lub grupy głowic beam wykorzystywane są zewnętrzne konsole i sterowniki oświetleniem.
Light4Me Twin Beam 210 to doskonałe oświetlenie sceniczne. Ma stosunkowo dużą moc, jest szybkie i bardzo efektowne, a przy okazji lekkie i mobilne. Niezależne sterowanie pracą każdej diody pozwala tworzyć rozbudowane efekty świetlne na dyskotekach i podczas różnego typu imprez rozrywkowych. To świetlne, dynamiczne oświetlenie dla DJ-ów, zespołów weselnych, formacji muzycznych, a także firm eventowych. Twin Beam 210 to również tania dwustronna głowica led, dostępna w najlepszej cenie od sklepu muzycznego Music Express!
 

Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: AC100-240V, 50/60 Hz
Zużycie energii: 60W
Bezpiecznik: 3A
Źródło światła: 2x10W RGBW CREE LED (4w1)
Kąt świecenia: 25°
Dimmer: liniowy 0~100%
Tryby pracy: auto, sound, master/slave, DMX 512
Tryby DMX: 9/17
Zakres ruchów Pan: 540°
Zakres ruchów Tilt: nieograniczona rotacja
Gniazdo zasilania: IEC
Gniazda DMX: 3-stykowe typu XLR (in/out)
Wyświetlacz: cyfrowy LCD
System chłodzenia: niskoszumowe wentylatory
Wymiary: 15,5 x 14 x 23 cm
Waga netto: 2,5 kg
Waga brutto: 3 kg
W zestawie: przewód zasilający, uchwyt montażowy, instrukcja obsługi
Oryginalne opakowanie i wypełnienie.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video