0

Systemy LED

LIGHT4ME VENOM STROBE BAR - Belka LED Strobe

LIGHT4ME VENOM STROBE BAR - Belka LED Strobe
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 699,00 PLN
Model: 5908249809994
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Light4Me Venom Strobe Bar to profesjonalna, estradowa listwa LED wyposażona w trzy systemy generujące różne rodzaje oświetlenia. Główne źródło stanowi 12 mocnych, 3-watowych diod operujących ciepłym, białym światłem (warm white). Uzupełnieniem jest 96 diod 5050 pracujących w palecie RGB (red, green, blue) oraz 156 diod 5730, których zadaniem jest tworzenie efektów stroboskopowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu oraz specjalnie dobranej częstotliwości pracy diod, która nie powoduje migotania światła w kamerze, pixel bar Venom Strobe znajduje bardzo szerokie zastosowanie w oświetleniu scenicznym oraz dekoracji światłem.
 
Podzespoły elektroniczne oświetlacza zamknięte zostały w solidnej, metalowej obudowie pomalowanej na kolor czarny. Na obu końcach belki znajdują się uchwyty umożliwiające jej pracę w pozycji stojącej lub instalację na kratownicach scenicznych i rampach oświetleniowych. Wbudowany panel sterowania z cyfrowym wyświetlaczem i czterema przyciskami umożliwia manualne ustawienie parametrów pracy led bara lub wybór jednego spośród czterech trybów działania:
 
auto, w którym naświetlacz liniowy LED działa autonomicznie w oparciu o wbudowane programy świecenia;
sound, w którym listwa korzysta z wbudowanego w korpus obudowy, bardzo czułego mikrofonu i synchronizuje efekty świetlne z rytmem muzyki płynącej z otoczenia;
master/slave, kiedy kilka oświetlaczy łączonych jest ze sobą za pośrednictwem gniazd i przewodów DMX w celu stworzenia zespołów urządzeń działających w sposób identyczny;
DMX, gdy do kontrolowania pojedynczego oświetlacza LED lub grupy jednostek wykorzystywane są zewnętrzne pulpity i sterowniki oświetlenia.
Belka LED Venom Strobe Bar to doskonała propozycja marki Light4Me dla wszystkich, którzy szukają uniwersalnej, a jednocześnie niestandardowej i oferującej szerokie możliwości listwy LED. Urządzenie znakomicie spisuje się jako oświetlenie sceniczne i dyskotekowe, a także jako wewnętrzne oświetlenie architektoniczne. Może być stosowane w czasie koncertów, różnego typu występów, w klubach muzycznych, pubach i restauracjach, a także do dekoracji światłem sali weselnych.Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: AC 100-240V, 50/60Hz
Zużycie energii: 100W
Główne źródło światła: 12x3W ciepły biały LED 3535
Dodatkowe źródło światła: 156 diod LED 5730 (stroboskop), 96 diod LED 5050 (RGB)
Kąt świecenia: 6°
Kąt pokrycia: 8°
Tryby pracy: auto, sound, master/slave, DMX512
Kanały DMX: 5/14/62
Dimmer: liniowy 0-100%
Częstotliwość dimmera: do 10 kHz (PWM – brak migotania w kamerze)
Wymiary: 100,7 x 10 x 8,5 cm
Waga: 3,5 kg
Oryginalne opakowanie i wypełnienie.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video