0

Systemy LED

LIGHT4ME VENOM STROBE HEAD - stroboskop estradowy LED

LIGHT4ME VENOM STROBE HEAD - stroboskop estradowy LED
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 1 199,00 PLN
Producent: MUSIC EXPRESS
Model: 5908249822542
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
⭐ Profesjonalny stroboskop sceniczny
Light4Me Venom Strobe Head to profesjonalny, świetnie wykonany stroboskop estradowy LED o dużej mocy i klasie IP20 ✅. Urządzenie znakomicie sprawdza się na małych i średniej wielkości scenach, stanowiąc jeden z elementów oświetlenia scenicznego. Jego głównym zadaniem jest doświetlanie, a także tworzenie rozbłysków podczas występów artystycznych. Może być również z powodzeniem wykorzystywany do dekoracji światłem lub jako oświetlenie architektoniczne.
 
W zestawie:
stroboskop sceniczny Light4Me Venom Strobe Head;
przewód zasilający powercon;
przewód sygnałowy DMX;
2 uchwyty montażowe;
instrukcja obsługi (PL/EN).
 
 
⭐ Wysokiej jakości, solidny efekt oświetleniowy
Komponenty blindera zostały zamknięte w solidnej, metalowej obudowie. Jej główną część stanowi panel świetlny operujący światłem w palecie barw RGB+CW (czerwony, zielony, niebieski, zimny biały) ✅. W jego skład wchodzi układ 864 diod LED (RGB) o mocy 0,3 wata, które są rozmieszczone w 12 sekcjach po 72 sztuki w górnej i dolnej części panelu świetlnego. Dodatkowe źródło światła stanowi poprzeczna listwa w centrum panelu świetlnego, na której znajduje się 96 diod LED (zimna biel) o mocy 1 wata rozmieszczonych w 12 sekcjach po 8 sztuk. Panel świetlny został zainstalowany między wytrzymałymi ramionami urządzenia, które zapewniają możliwość poruszania panelem świetlnym w płaszczyźnie pionowej (Tilt). Ruchy Tilt panelu świetlnego można odwrócić w dowolnym momencie za pomocą menu urządzenia, podobnie jak orientację wyświetlacza, gdy wymaga tego sytuacja!
 
Urządzenie może pracować w pozycji stojącej, a dodatkowo na spodzie obudowy stroboskopu estradowego znajdują się otwory montażowe dla dwóch, trwałych, dołączonych do zestawu uchwytów montażowych, umożliwiających instalację oświetlacza na kratownicach i rampach oświetleniowych ✅. W części tylnej znajdują się gniazda zasilania wejścia i wyjścia powercon, wejście i wyjście dla sygnału DMX. W części przedniej jest umieszczony panel sterowania w postaci cyfrowego wyświetlacza LED i czterech przycisków (Menu, Up, Down, Enter). Za jego pomocą możemy wybrać jeden z czterech trybów pracy oświetlacza:
 
auto, w którym blinder działa w sposób samodzielny wykorzystując do tego jeden z automatycznych programów pracy;
sound, w którym urządzenie, za pomocą bardzo czułego mikrofonu zainstalowanego w korpusie obudowy, synchronizuje swoje działanie z dźwiękami muzyki płynącymi z otoczenia;
master/slave, gdy urządzenia za pomocą gniazd i przewodów DMX łączone są szeregowo w grupy, a pierwsze urządzenie w linii określa sposób pracy pozostałych jednostek;
DMX, gdy do kontrolowania pracy pojedynczego stroboskopu lub grupy urządzeń wykorzystywane są zewnętrzne pulpity sterowania i konsole.
 
 
⭐ Łatwa obsługa i jakość Light4Me
Light4Me Venom Strobe Head to stroboskop LED, który oprócz tradycyjnego zastosowania podczas koncertów, na teatralnych scenach czy w domach i ośrodkach kultury, świetnie sprawdza się również w dyskotekach, pubach, a także do oświetlania architektury wielkopowierzchniowych wnętrz ✅. Jego solidna konstrukcja, wysokiej jakości elektronika, duża moc świecenia oraz bardzo przystępna cena stawiają go wysoko na liście konkurencyjnych urządzeń tego typu, dostępnych obecnie na rynku. Na pewno warto zwrócić uwagę na ten produkt marki Light4Me zastanawiając się, jaki oświetlacz sceniczny wybrać dla swoich potrzeb.
 
 
 
Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: AC90-240V, 50/60Hz
Zużycie energii: 400W
Bezpiecznik: 5A
Źródło światła: 864x0.3W RGB (3in1) LED + 96x1W LED (zimna biel)
Sekcje:
RGB: 12 po 72 sztuki
CW: 12 po 8 sztuk
Częstotliwość pracy stroboskopu: 1-30 Hz
Tryby pracy: auto, sound, master/slave, DMX
Kanały DMX: 8/20/52
Dimmer: liniowy, pełnozakresowy (0-100%)
Odwrócenie ruchów TILT: tak
Odwrócenie orientacji wyświetlacza: tak
Wygaszacz wyświetlacza: tak
Temperatura pracy: -30°C - 50°C
System chłodzenia: aktywny (wentylatory)
Obudowa:
Kolor: czarny
Materiał: metal
Złącza danych: DMX 3-pin in/out
Złącza zasilania: powercon in/out
Klasa IP: IP20
Wymiary urządzenia: 49,4 x 24,6 x 10 cm
Wymiary opakowania: 58 x 33 x 17 cm
Waga netto: 5,8 kg
Waga brutto: 7,3 kg
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy