0

Systemy LED

LIGHT4ME VENOM ZOOM 350 - głowica ruchoma LED

LIGHT4ME VENOM ZOOM 350 - głowica ruchoma LED
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 5 173,90 PLN
Model: 5908249809888
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
⭐ Oświetlacz zewnętrzny IP65
Evolights 18x15W RGBW LED Wall Washer Zoom 7-58° to wysokiej klasy ✅ profesjonalny oświetlacz zewnętrzny z możliwością bezprzewodowego sterowania (WDMX). Ten reflektor LED charakteryzuje się wysokim stopniem ochrony (IP65), dzięki czemu znajduje szerokie zastosowanie jako zewnętrzne oświetlenie architektoniczne (oświetlenie elewacji budynków, fasad, pomników, zieleni miejskiej) oraz oświetlenie sceniczne i teatralne.
 
W zestawie:
oświetlacz Evolights 18x15W RGBW LED Wall Washer Zoom 7-58°
przewód zasilający typu truecon
uchwyt montażowy do pracy w zawieszeniu i linka bezpieczeństwa
instrukcja obsługi (EN/PL)
 
 
⭐ Wall Washer z funkcją Zoom
Wall washer Evolights wyposażony został w 18 mocnych, 15-watowych diod LED operujących w palecie barw RGBW, stanowiących jego główne źródło światła, oraz 36 półwatowych diod RGB tworzących iluminacyjne tło. System diod znajduje się za przesuwną płytą z układem soczewek, która zmieniając swoją pozycję względem diod LED potrafi skupiać bądź rozpraszać światło pod kątem wynoszącym od ✅ 7 do 58°. Soczewkowa matryca zachowuje jednolitość emitowanej plamy świetlnej, dzięki czemu światło rozkłada się na oświetlanej powierzchni w sposób równomierny. Funkcje urządzenia pozwalają jednostce świecić statycznie, zmieniać kolory płynnie, skokowo, tworzyć efekt tęczy, a także kontrolować osobno każdy z trzech poziomo ułożonych ciągów sześciu diod.
 
LIGHT4ME VENOM ZOOM 350 to profesjonalna, hybrydowa głowica ruchoma LED z serii Venom – jednej z najbardziej niezawodnych linii reflektorów scenicznych marki Light4Me. Urządzenie wyposażone zostało w bardzo mocną i wydajną diodę o mocy 350 watów oraz zmotoryzowany zoom, dzięki któremu reflektor może pracować zarówno jako beam, spot i wash. To znakomite rozwiązanie dla osób, które szukają hybrydowej głowicy LED. Sprzęt znakomicie spisuje się na różnego typu estradach, w klubach tanecznych i dyskotekach, a także jako oświetlenie sceniczne dla zespołów weselnych i mobilnych DJ-ów.
 
Podzespoły elektroniczne reflektora VENOM ZOOM 350 zamknięte zostały w solidnej, ogniotrwałej obudowie. Jest ona wyposażona w uchwyty umożliwiające przenoszenie oraz montaż jednostki na kratownicach i rampach oświetleniowych. Ruchoma głowa posiada zainstalowane koło siedmiu kolorów, statyczną oraz rotacyjną tarczę gobo, na których znajduje się łącznie 15 wzorów kształtujących wiązkę, filtr frost, a także 5-ramienny, obrotowy pryzmat rozszczepiający promień światła. W tylnej części podstawy znajdują się gniazda zasilania (w tym tzw. „podaj dalej” umożliwiające przekazywanie napięcia bezpośrednio z urządzenia do urządzenia) oraz 3- i 5-stykowe wejścia i wyjścia XLR umożliwiające sterowanie oświetleniem estradowym za pomocą protokołu DMX. Z przodu mieści się panel kontrolny złożony z kolorowego, czytelnego wyświetlacza LCD oraz 4 przycisków. Za ich pomocą możemy wybrać interesujący nas tryb pracy głowy LED:
 
auto, w którym reflektor działa samodzielnie w oparciu o wbudowane programy pracy;
sound, w którym urządzenie korzysta z wbudowanego w korpus obudowy czułego mikrofonu i synchronizuje swoją pracę z dźwiękami i rytmem muzyki z otoczenia;
master/slave, gdy jednostki łączone są ze sobą szeregowo za pomocą gniazd i przewodów DMX tworząc zespoły, a pierwsze urządzenie w linii określa sposób pracy pozostałych jednostek, co sprawia, że wszystkie głowice LED poruszają się i świecą w sposób identyczny;
DMX, kiedy do kontrolowania pojedynczego reflektora LED lub grupy reflektorów wykorzystywane są zewnętrzne pulpity, kontrolery i sterowniki oświetlenia.
LIGHT4ME VENOM ZOOM 350 to hybrydowa głowica ruchoma LED, która dzięki funkcji zoom łączy w sobie cechy beama i spota. Kąt wiązki może się płynnie zmieniać od 5,5° do nawet 30°, a ostrość krawędzi plamy świetlnej zapewnia elektroniczny focus. Wśród dodatkowych funkcji na pewno warto wymienić dwukierunkową rotację kolorów, efekt Gobo Scroll oraz Gobo Shake, a także tryb stroboskopu z regulacją częstotliwości błysków. Wszystko to sprawia, że VENOM ZOOM 350 to w pełni profesjonalny, a jednocześnie uniwersalny i stosunkowo tani reflektor sceniczny LED w najniższej cenie od sklepu muzycznego Music Express! 
Specyfikacja techniczna:
Zasilanie: AC 90-260V, 50/60Hz
Zużycie energii: 450W
Źródło światła: 350W biała dioda LED
Kąt świecenia: 8° – 35° (zmotoryzowany zoom, focus)
Wydajność światła białego: 25000 lux@5m (zoom in), 1500lux@5m (zoom out)
Koło kolorów: 7 + biały, rotacja o różnych prędkościach w obu kierunkach, efekt tęczy
Koło statycznych gobo: 8 + open, gobo scroll, gobo shake
Koło obrotowych gobo: 7 + open, gobo scroll, gobo shake
Pryzma: 5-ramienna, dwukierunkowa rotacja
Filtr frost: tak
Stroboskop: z regulacją częstotliwości (1 – 25 błysków na sek.)
Wyświetlacz: kolorowy LCD
System chłodzenia: cichy wentylator
Gniazda DMX: 3- i 5-stykowe in/out typu XLR
Gniazda zasilania: powercon in/out
Stopień ochrony: IP20
Tryby pracy: auto (wbudowane programy), sound, master/slave, DMX 512
Ilość kanałów DMX: 16/18
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 31,2 x 22,2 x 59 cm
Wymiary opakowania (dł. x szer. x wys.): 39 x 31 x 71 cm
Waga netto: 16 kg
Waga brutto: 19 kg
W zestawie: 2 uchwyty montażowe, przewód DMX, przewód zasilający, instrukcja obsługi
Oryginalne opakowanie i wypełnienie.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video