0

Gitara Elektroakustyczna

Mantic GT-10DCE NA - Gitara elektro-akustyczna

Mantic GT-10DCE NA - Gitara elektro-akustyczna
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 812,00 PLN
Producent: Mantic
Model: GT-10DCE NA
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
Dane techniczne:
 
Typ gitary: Gitara Akustyczna
Klucze: Chromowane olejowe zamknięte
Struny: Phosphor Bronze Coating 011-052
Ilość progów: 20
Przetwornik: Mantic M1
 
 
Dane fizyczne:
 
Rozmiar gitary: 41" 4/4
Kształt korpusu: Dreadnought Cutaway
Kolor korpusu: Czarny
Wykończenie korpusu: Open Pore Satin
Płyta Wierzchnia: Lity świerk Sitka
Wykończenie płyty wierzchniej: Mat
Boki i tył: Mahoń
Wykończenie krawędzi: Wielowarstwowy ABS
Gryf: Nadun
Podstrunnica: Czarny Richlite
Mostek: Palisander
Siodełko: Syntetyczne
Szerokość siodełka gryfu [mm]: 43
Długość skala/menzura [mm]: 650
Wysokość [mm]: 1041
Szerokość [mm]: 395
Głębokość [mm]: 105
Waga netto [kg]: 1.8
Rodzaj opakowania: Karton
Wymiary opakowania [mm]: 1060 x 490 x 145
 
W skład zestawu wchodzi:
-Klucz do regulacji gryfu
 
 
Producent
 
Mantic jest marką instrumentów Saga, która w swojej nazwie niesie proroctwo i przepowiednię. "Mantic by Saga" oznacza proroczą i romantyczną legendę, podkreślając unikalny charakter marki. Inspiracja pochodzi od starożytnego perskiego słowa "Manticore", oznaczającego boskie zwierzę, skorpiona-lwa, które symbolizuje nieśmiertelność i godność. Ta legenda miłości i odrodzenia między skorpionem a lwem stała się fundamentem marki Mantic, co odzwierciedla się w jakości i duszy jej instrumentów.
Właściciel marki Mantic to światowy lider w produkcji gitar akustycznych, ponad 200 000 gitar rocznie wyprodukowanych i sprzedanych na całym świecie. Fabryka gitar Mantic jest jedną z najbardziej zaawansowanych technicznie fabryk na świecie, produkujących najnowocześniejsze gitary. Dzięki dziesiątkom sterowanych komputerowo maszynom, precyzyjnemu frezowaniu i laserowemu przycinaniu, wysoko wykwalifikowanym lutnikom oraz wielu precyzyjnym maszynom do wykańczania i skanowania, każda gitara Mantic jest idealnym połączeniem sztuki i nauki, które zapewnią radość z gry. Gitary Mantic są konstruowane i montowane przy użyciu najnowszych technologii maszynowych w połączeniu z wysoko wykwalifikowaną kadrą.
Charakterystyka
 
Gitary Mantic dziedziczą wysoką jakość marki Saga, co czyni je idealnym wyborem dla początkujących muzyków. Marka ta oferuje instrumenty, które łączą doskonałe brzmienie z wyjątkowym designem, zaspokajając potrzeby zarówno nowych, jak i doświadczonych gitarzystów. Gitary Mantic są projektowane z myślą o barwie dźwięku i komforcie gry, co sprawia, że gra na nich jest przyjemna i inspirująca. Dzięki rygorystycznemu wyborowi materiałów i dbałości o każdy detal, instrumenty te zdobyły uznanie wśród muzyków na całym świecie.
Solidne wykonanie, trwałość i precyzja wykonania to cechy, dzięki którym produkty marki Mantic zdobywają coraz większą rzeszę klientów. Doskonały stosunek ceny do jakości, niesamowite brzmienie, atrakcyjny wygląd i niezawodność  to charakteryzuje gitary tej marki. Gitary Mantic są najwyższej klasy instrumentami, wykorzystującymi najlepsze technologie i materiały. Komponenty do gitar dostarczane są od najlepszych na świecie producentów oraz zaufanych i sprawdzonych dostawców, dzięki którym każda gitara Mantic jest najwyższej klasy instrumentem.
Właściwości
 
Mantic oferuje wysokiej jakości, opłacalne gitary akustyczne z drewna, które są idealne dla praktycznych użytkowników ze średniej i niższej półki. Gitary te charakteryzują się doskonałym stosunkiem ceny do jakości, co czyni je dostępnymi dla szerokiego grona muzyków. Dzięki zaawansowanej technologii i precyzyjnemu wykonaniu, gitary Mantic zapewniają klarowny i pełen detali dźwięk, który zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy. Dodatkowo, gitary Mantic są wyposażone w funkcje ułatwiające grę i poprawiające komfort, co sprawia, że są one doskonałym wyborem dla każdego gitarzysty, niezależnie od poziomu zaawansowania.
 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy