0

Kapodaster

MOGE MC-1 silver - Kapodaster do gitary ak./el.

MOGE MC-1 silver - Kapodaster do gitary ak./el.
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 28,10 PLN
Producent: MOGE
Model: MC-1 silver
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu
IDEALNA KONSTRUKCJA I DŹWIĘK - Elegancki, zwięzły i zakrzywiony kształt, pasuje do akustycznej gitary elektrycznej i innych instrumentów muzycznych, takich jak mandolina lub banjo. Zbudowany z lekkiego aluminium wysokiej jakości. Mocny, wyściełany uchwyt sprężynowy. Mocno naciągnięte struny i koniec z niepokojącym brzęczeniem dzięki temu wysokowydajnemu capo.
 
DOBRZE ZAPROJEKTOWANA PODKŁADKA SILIKONOWA - Po wielu eksperymentach wybierana jest najlepsza grubość i materiał. Może nie tylko zapewnić, że instrument i struny nie zostaną uszkodzone, ale także może całkowicie przenosić wibracje i zapewniać dźwięk.
 
ZRÓWNOWAŻONA SIŁA - W oparciu o doskonałą strukturę zaprojektowaną w oparciu o teorię mechaniczną, sprężyna pamięci będzie równomiernie wywierać nacisk na każdą strunę, zapewniając, że pozostanie ona nastrojona i nie będzie brzęczeć. Super szybka zmiana pomiędzy progami. Szybko i łatwo zwalnia i zmienia położenie jedną ręką, bez zakłócania strojenia.
 
BEZ ZARYSOWAŃ I BUZZÓW - Wysokiej jakości podkładka silikonowa ochroni Twój instrument przed uszkodzeniem. Stalowa sprężyna z pamięcią wewnętrzną. Wywiera wystarczający nacisk na instrument.
 
WYSOKA WYDAJNOŚĆ - pozostaje w zgodzie z doskonałą intonacją na wszystkich progach. Sprężyna stalowa z pamięcią wewnętrzną zapewniającą wytrzymałość i odporność na zmęczenie.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy