0

Efekty Gitarowe

MOJOMOJO OVERDRIVE PAUL GILBERT EDITION TC Electronic - overdrive

MOJOMOJO OVERDRIVE PAUL GILBERT EDITION TC Electronic - overdrive
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 413,00 PLN
Producent: tc electronic
Model: 000-EBD00-00010
Status: DOSTEPNY w magazynie wysylkowym (wysylka 72h)
Opis produktu

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z fantastycznym Paulem Gilbertem nad specjalnie zmodyfikowaną edycją pedału MOJOMOJO OVERDRIVE. Jeśli szukasz potężnego brzmienia overdrive, lepiej dogadaj się z samym Mr. Big, aby ustawić właściwe brzmienie! Z kilkoma usprawnieniami i nową, stylową fioletową obudową, MOJOMOJO PAUL GILBERT EDITION jest jak idealne eleganckie danie, łącząc soczystość i kruchość w najsmaczniejszy możliwy sposób!

Paul zawsze używa swojego oryginalnego pedału MOJOMOJO z tym samym ustawieniem brzmienia, więc zamieniliśmy przełącznik Voice na nowy 11 przełącznik. Przesunięcie przełącznika 11 powoduje ogromne zwiększenie wzmocnienia dla jeszcze większej dynamiki i ataku. I uwierz nam, to ustawienie naprawdę idzie do „jedenastki” w tym całkowicie znaczącym i szalonym stylu przypominającym klasykę filmu Spinal Tap, oferując ci ostatnie uderzenie w przepaść!

Do układu MOJOMOJO PAUL GILBERT EDITION dodaliśmy wzmocnione napięcie, co daje radykalnie zwiększony headroom i dynamikę uzyskując niesamowicie żywy i wybijający się przester, zachowując czyste brzmienie.

W samym sercu efektu znajduje się niezwykle potężny aktywny korektor, który niezależnie wzmacnia i kształtuje wysokie i niskie częstotliwości, natomiast na zewnątrz otrzymujesz natychmiastowy dostęp do elementów sterujących napędem i poziomem, które umożliwiają szybką i łatwą konfigurację ustawień. Podłącz. Dostosuj. Zaszalej! To takie proste.

MOJOMOJO PAUL GILBERT EDITION jest wyposażony w obwody true bypass, aby zapewnić zachowanie integralności sygnału wszystkich instrumentów, gdy pedał jest odłączony.

Jeśli tak jak Paul Gilbert spędzasz większość swojego życia grając na gitarze, będziesz chciał mieć pewność, że jeśli twój kreatywny strumień świadomości zostanie przerwany, nie będziesz winił za to swojego sprzętu. MOJOMOJO PAUL GILBERT EDITION jest skonstruowany z wysokiej jakości komponentów nie tylko po to, aby dać Ci niezwykłe przesterowane dźwięki, ale także po to, abyś mógł grać na nim przez lata.

Aby zasilić swoją nową MOJOMOJO PAUL GILBERT EDITION, możesz użyć baterii 9 V lub wejścia zasilania 9 V DC. Jeśli wybierzesz baterię, zapewniliśmy Ci bardzo łatwy dostęp do komory baterii za pomocą jednej śruby. Wiemy, że jeśli zabraknie Ci prądu w połowie utworu, musisz mieć możliwość wymiany baterii przed solówką na gitarze! Możesz więc otworzyć pedał po prostu za pomocą monety (lub solidnego kilofa), upewniając się, że publika nie będzie musiała na ciebie długo czekać.

 

Główne cechy:

  • Efekt gitarowy zaprojektowany specjalnie wraz z Paulem Gilbertem
  • Przełącznik „11” zastępujący dotychczasowy tryb Voice.
  • Bogatszy headroom i dynamika dzięki zwiększonemu napięciu w układzie
  • Intuicyjne sterowanie dzięki czterem potencjometrom
  • Dwupasmowy EQ z aktywną regulacją tonów niskich i wysokich
  • True bypass zapewniający wysoką jakość dźwięku nawet wtedy, gdy efekt jest wyłączony
  • Prosta wymiana baterii za pomocą jednej łatwo odkręcanej śruby
  • Kompaktowa obudowa, która umożliwia zmieszczenie efektu w każdym pedalboardzie
  • Wysokiej jakości komponenty zapewniajaca niesamowite przesterowane brzmienia
  • Solidna metalowa obudowa skonstruowana specjalnie na długie wymagające trasy koncertowe
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy