0

Keyboard / Aranżer

MQ 6151L - Keyboard dla początkujących

MQ 6151L - Keyboard dla początkujących
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 259,00 PLN
Producent: MUSIC EXPRESS
Model: 5908249822221
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
⭐ Keyboard edukacyjny z mikrofonem wokalnym
MQ 6151L to keyboard edukacyjny z mikrofonem dla dzieci z 61 klawiszami, które zostały wyposażone w podświetlenie dla lepszej orientacji na klawiaturze. Jest to instrument stworzony z myślą o nauce gry oraz codziennej zabawie z muzyką. Bardzo obszerny bank tonów, rytmów, utworów demonstrcyjnych oraz szeroka paleta dodatkowych funkcji sprawiają, że jest to instrument, który pomaga w rozwijaniu muzycznych zainteresowań i pozwala poznać bogaty świat dźwięków ✅.
 
W zestawie:
keyboard dla dzieci MQ 6151L;
pulpit do nut;
mikrofon wokalny;
zasilacz sieciowy;
instrukcja obsługi (PL/EN).
 
 
⭐ Poznaj instrumenty perkusyjne i stwórz własny rytm
Keyboard MQ 6151L to idealny instrument do nauki gry oraz zabawy, wyposażony w 61 klawiszy. Bogaty bank tonów, podkładów rytmicznych oraz utworów demonstracyjnych sprawiają, że dzieci poznają brzmienia różnych instrumentów, rytmów i stylów muzycznych z całego świata ✅. Dodatkowo, po wybraniu brzmienia perkusji do klawiszy przypisane zostają różne instrumenty perkusyjne, umożliwiające tworzenie i programowanie rytmu samemu. Wszystko to sprawia, że czas spędzony z MQ 6151L jest bardzo wartościowy pod względem nauki muzyki.
 
 
 
⭐ Specjalne tryby gry i nieograniczone możliwości
MQ 6151L to keyboard wyposażony w wiele przydatnych w grze na tym instrumencie funkcji. Warto wyróżnić tutaj specjalne tryby Single i Finger, który zostały opracowane z myślą o tworzeniu automatycznego podkładu harmonicznego. Jeśli chcemy nauczyć się konkretnego utworu muzycznego, pomogą nam w tym zaprojektowane w tym celu tryby Follow oraz Ensemble. Jeśli dodamy do tego bank 200 tonów, 200 rytmów i 60 utworów demonstracyjnych, stanie się oczywiste, że MQ 6151L to klawiszowy towarzysz muzyczny, który oferuje praktycznie nieograniczone możliwości.
 
 
 
⭐ Keyboard z podświetlanymi klawiszami
Keyboard MQ 6151L posiada 2 wbudowane tryby lekcji, w których najważniejszą rolę odgrywa podświetlana klawiatura ✅. Dzięki niej z łatwością zorientujemy się w dźwiękach, które należy w danej chwili zagrać. To znacząco ułatwia naukę gry oraz angażuje do działania, uczy skupienia, a jednocześnie jest łatwe i czytelne w odbiorze przez dzieci, które nie znają jeszcze nut.
 
 
 
⭐ Możliwość nagrywania i wygodna kontrola głośności
Klawisze MQ 6151L umożliwiają też nagrywanie i późniejsze odtwarzanie utworów, co jest doskonałym sposobem na odsłuch i ćwiczenie naszych ulubionych utworów ✅. Głośność instrumentu może być w łatwy sposób kontrolowana, umożliwiając grę na klawiszach wszędzie tam, gdzie głośne dźwięki nie są wskazane.
 
 
 
⭐ Mikrofon wokalny do śpiewu oraz wyjście słuchawkowe
Jeśli nasze dzieci są muzykalne, lubią grać i śpiewać, warto postawić na zestaw, w którym mamy keyboard z mikrofonem ✅. Dzięki takiemu rozwiązaniu do instrumentu w każdej chwili można podłączyć mikrofon, zaaranżować ciekawy występ i sprawić, by nasze dzieci miały możliwość rozwoju wokalnego. Bardzo dobrym rozwiązaniem w MQ 6151L jest również wbudowane wejście audio umożliwiające podłączenie do instrumentu zewnętrznego źródła dźwięku i organizowanie np. zabaw karaoke, a także złącze słuchawkowe, które pozwala dzieciom na cichą zabawę z instrumentem.
 
  
 
⭐ Pomysł na prezent dla dziecka i nie tylko
Keyboard MQ 6151L, dzięki swoim możliwościom i oferowanym funkcjom, stanowi świetne centrum nauki muzyki, rozrywki i zabawy dla każdego dziecka ✅. To również doskonały pomysł na prezent i przede wszystkim na miło spędzony czas z muzyką.
 
 
 
Specyfikacja techniczna:
Napięcie zasilacza: AC110-240V, 50/60 Hz
Pobór mocy: 4,5W
Bezpiecznik: 0,5A
Zasilanie bateryjne: 6 baterii AA 1,5V (brak w zestawie)
Klawiatura: 61 podświetlanych klawiszy LED
Wyświetlacz: cyfrowy LED
Liczba tonów: 200
Liczba rytmów: 200
Liczba utworów demo: 60
Klawiatura perkusyjna: tak
Kontrola głośności: tak
Przyciski funkcyjne: Demo, Rec, Play, Prog, Start/Stop, Single, Finger, Tone, Rhythm, Number +/-, Drum, Light, Ensemble, Follow
Funkcja programowania: tak
Nagrywanie i odtwarzanie: tak
Liczba trybów lekcji: 2
Pulpit do nut: tak
Mikrofon: tak
Złącza: wejście mikrofonowe, wejście audio, wyjście słuchawkowe
Wymiary urządzenia: 110,5 x 20,4 x 4,9 cm
Wymiary opakowania: 125 x 25 x 10 cm
Waga netto: 3,5 kg
Waga brutto:3,8 kg
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy