0

Słuchawki

ONIKUMA X10 DEVIL - słuchawki gamingowe

ONIKUMA X10 DEVIL - słuchawki gamingowe
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 145,00 PLN
Producent: MUSIC EXPRESS
Model: 6972470561890
Status: Chwilowo brak - Zapytaj o dostepność tel: 535-999-089
Opis produktu
⭐ Słuchawki gamingowe z odczepianym mikrofonem
Onikuma X10 Devil to wyjątkowe, bardzo wygodne słuchawki gamingowe dla graczy z odczepianym mikrofonem na wysięgniku, poręcznym sterownikiem głośności i przełącznikiem wyciszenia. Ich atrakcyjny wygląd gwarantuje efektowne podświetlenie LED. Słuchawki te znajdują szerokie zastosowanie – przeznaczone są do komputera, laptopa, rozgrywek sieciowych, gry na konsolach X-Box, PlayStation, a także do prowadzenia rozmów online i słuchania muzyki ✅.
 
W zestawie:
słuchawki gamingowe Onikuma X10 Devil
zintegrowany przewód USB i mini-jack TRS (3,5 mm) ze sterowaniem głośnością i przełącznikiem wyciszenia
adapter (przejściówka) z mini-jack TRS (3,5 mm) na 2x mini-jack TRS (3,5 mm)
nakładki rogi diabła
instrukcja obsługi (PL/EN)
                                              
 
⭐ Słuchawki do komputera i innych urządzeń audio-wideo
Onikuma X10 Devil są kompatybilne z większością nowoczesnych urządzeń audio-wideo dostępnych obecnie na rynku. To doskonałe słuchawki gamingowe nie tylko do komputera lub laptopa, ale także notebooka, chromebooka oraz konsoli do gier typu X-Box lub PlayStation, a nawet tabletu czy smartfona ✅. Słuchawki te są również efektownie podświetlane za pomocą bardzo wydajnych diod LED zamontowanych w nausznicach, które świecą w palecie kolorów RGB, tworząc niesamowite wrażenie wizualne. Jest to również sposób na zwiększenie widoczności słuchawek, nawet podczas ich używania w ciemnych pomieszczeniach. Jeszcze innym dodatkiem wizualnym w tych słuchawkach są rogi diabła, które robią niesamowite wrażenie!
 
 
 
⭐ Efektywna rozgrywka dzięki wysokiej jakości dźwięku
Jakość dźwięku to jedna z najważniejszych cech słuchawek, dlatego Onikuma X10 Devil zostały wyposażone w profesjonalne, 50-milimetrowe przetworniki o wysokim zakresie dynamiki i szerokim paśmie przenoszenia ✅. To sprawia, że brzmienie tonów wysokich i średnich jest bardzo wysokiej jakości, a dźwięki basowe są dobrze słyszalne nawet w najniższych rejestrach. Dzięki temu w grze szczegółowo słychać wszystkie detale dźwiękowe i efekty, co podnosi jakość każdej rozgrywki i przede wszystkim – efektywność gracza, zwiększając szansę na wygraną. Na uwagę zasługuje również nowoczesny system redukcji szumów, a także czuły mikrofon oraz zintegrowany panel wyciszający. Niska impedancja przetworników pozwala na użytkowanie sprzętu bez potrzeby stosowania dodatkowego wzmacniacza słuchawkowego.
 
                                                            
 
⭐ Wysoki komfort słuchania nawet przez wiele godzin
Podczas dłuższych rozgrywek bardzo ważna jest ergonomia i komfort użytkowania słuchawek, dlatego Onikuma X10 Devil zostały wyposażone w wygodne i miękkie nausznice, które nie powodują nadmiernego ucisku i zmęczenia nawet po kilku godzinach spędzonych przed komputerem. Zamknięta konstrukcja czasz doskonale izoluje od dźwięków pochodzących z otoczenia, przez co niepotrzebne jest nadmierne zwiększanie poziomu głośności, co mogłoby spowodować zmęczenie słuchu ✅. Pałąk jest bardzo elastyczny, dzięki czemu słuchawki idealnie układają się na głowie. Mikrofon na elastycznej „gęsiej szyjce” doskonale zbiera głos, a po skończonej grze całe ramię mikrofonowe możemy odczepić, aby słuchawki można było łatwo zdjąć i odłożyć. Dodatkową zaletą tego zestawu słuchawkowego jest długi przewód audio, który pozwala na swobodne ruchy podczas rozgrywki.
 
 
 
⭐ Onikuma X10 Devil – wysoka jakość przy zachowaniu konkurencyjnej ceny
Dzięki doskonałym przetwornikom dźwięku, szerokiemu pasmu przenoszenia, wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, a jednocześnie zachowaniu konkurencyjnej ceny, słuchawki Onikuma X10 Devil są jednymi z najchętniej wybieranych słuchawek gamingowych przez graczy na całym świecie ✅. Wybierz tę propozycję od naszego sklepu i ciesz się grą na wysokim poziomie.
 
 
 
Specyfikacja techniczna:
Słuchawki:
Kolor: czarno-czerwony
Typ: słuchawki gamingowe dla graczy
Kompatybilność: Windows, Mac, Android, iOS
Konstrukcja: zamknięta, wokółuszna
Średnica przetwornika: 50 mm
Impedancja: 32 Ω ± 15%
Czułość: 105 dB (± 3 dB)
Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz
Złącze słuchawkowe: 3,5 mm jack TRS
Długość przewodu: 2,1 m ± 0,15 m
Mikrofon:
Kolor: czarny
Odczepiany: tak
Czułość: -42 dB ± 3 dB
Impedancja: 2,2 kΩ
Charakterystyka kierunkowości: wszechkierunkowa
Wymiary: 0,6 x 0,27 cm
Sterowanie: pilot na przewodzie
Oświetlenie LED: RGB, zasilane z USB (DC 5V)
Natężenie prądu elektrycznego LED: poniżej 200 mA
Wymiary: 22 x 9 x 20 cm
Waga: 0,483 kg
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy